Td75 ile TT4.75 arasindaki fark

Tdye 215bin mi :)) Allah akıl fikir versin
O kadar yoktur liste fiyatlarına aldanma, zaten şu zamanda nh yi birak fiyatları ucuk olmayan hangi marka kaldı? Nh yi diğerlerinden ayıran farkı ikinci eli değer kaybetmiyor tumosan basak erkut gibi,
Sen o td90d yi alsaydın şimdi nasıl fazla paraya satardin üstüne koyup 5400 serisi alirdin ama sozumu dinlemedin [emoji846]

O kadar yoktur liste fiyatlarına aldanma, zaten şu zamanda nh yi birak fiyatları ucuk olmayan hangi marka kaldı? Nh yi diğerlerinden ayıran farkı ikinci eli değer kaybetmiyor tumosan basak erkut gibi,
Sen o td90d yi alsaydın şimdi nasıl fazla paraya satardin üstüne koyup 5400 serisi alirdin ama sozumu dinlemedin [emoji846]
Mahmut abi ben yorumda yazan rakama göre yazmıştım. Bugünki liste fiyatıyla TD75 PS KK 240 civarı olmuş... Forumda yazılanlara göre CNH bayilerinin kârı liste fiyatı üzerinden %20, bu da 48bin eder. Elinde kalan geçen senenin traktörü olmadıkça 200binden aşağı vermezler gibi.

5400 daha pirimli :)) arada motor olmadan direkt 5400 olur inş.

TT4 75 bence daha iyi.tonaj olarak biraz daha hafif bu da performans çok etkiliyor.hafif olduğu için yakıt düşüyor serilik artıyor.az daha kısa olduğu için manevra kabiliyeti daha fazla.ve frenler debriyaj ve diğer akşamlar daha güzel ve daha ergonomik daha yeni tasarım bence TT4 75. kullanıyorum çok memnunum tavsiye ederim

Tt4.75 sıfırına 195 dedi bayi alınır mi sizce
Case JX75C ve Erkunt Kısmet 58 E yi yükle kamyona, TT4.75 alıp sıfır tek traktörle işleri çevir diyorsunuz , bize uymaz.
200 000 TL bandında ikinci elde iş gücü olarak daha kapasiteli traktörler var.
2 TL ye 1 lt süt satıp 3 TL ye 1 lt gazoz alıyoruz.Hayırlı işleriniz olsun.

Case JX75C ve Erkunt Kısmet 58 E yi yükle kamyona, TT4.75 alıp sıfır tek traktörle işleri çevir diyorsunuz , bize uymaz.
200 000 TL bandında ikinci elde iş gücü olarak daha kapasiteli traktörler var.
2 TL ye 1 lt süt satıp 3 TL ye 1 lt gazoz alıyoruz.Hayırlı işleriniz olsun.

Hocam sizin yorumlarınızı çok beğeniyorum tahsilinizi çok merak ediyorum.