Tarlanin yolu yok

Sayın arkadaşlar merhaba benim şöyle sorunum var tarlama gitmek için geçit hakkı davası açtım hazineye dava açtığım yer yararsız hazine diye gözüküyor mahkemeyi kazandım bilirkişi keşif yapıldı karar verildi ama hazine avukatı temyize yolladı iki yıldır sonuç yok temyizden tarlama giderken komşunun tarlasında geçiyordum şimdi oda bırakmıyor hazinenin yararsız arazisi taşlık makina ile yol açılması lazım kesin karar çıkmadan buraya yol actirsam şikayet halinde ne olur ceza falan gelirmi yolu durdururlarmi bitişik tarla sahibi orayı malsiniyor şikayet edecek beni şimdi yol acitirsam sizce yolu yapmaya başlasam kepçeyle ceza alirmiyim yolu kapatirlarmi bu işlerden anlayan varsa cevaplar mi

Öyle bir yerki köyün içi şikayet ederler hemen ceza vs olurmu diye sordum olursa odesek yol açık kalirmi diye sordum
Size ait olmayan bir yerde sahi işlem yaparsanız,illaki başına bir sahip çıkıp gelecektir.
Bır gece vakti,kimseye bir zarar veremeyecek şekilde,Öyle çok emek verilmeden,araç gidip gelebilecek bir yol yapsan,belki sıkıntı olmaz,

suan 2 cozum var. ya tarla sahibine yol biraktirip, ekemedigi urununu karsilayacaksiniz, ya da temyiz sonucunu bekleyip kazandiktan sonra isleyemediginiz tarlaniniz icin gelir kaybı davası acacaksiniz. kazanilmis bir hak olmadan yol acmaniz veya komsu tarladan gecmeniz suç. .. sanirim o komsu tarla sahibi sizin yolunuzu kapatip sizi zor durumda magdur birakip, sizin tarlanizi da almak istiyor...

• Beğen
Tepkiler: Yenikentli123