Tarımsal arazilerde ehil mirasçılık davası

Aslında bi ara baya uğraştı öyle bi hale geldiki iş . Eşin kardeşlerinden bi kacıda vefat etmiş , hatta miras kalan kuşak üçüncü şahıslara kadar uzanır olmuş . Yoksa nikahlı eşin akrabaları şuan icin miras alcaz vs demiyorlar . Baya kalabalık bi mirasçıdan gerekli işlemler yapılması gerekli diye uğraşmıyor akrabam . Tarlaları zaten kendi ekip biçiyor şuan ekip biçmede bi sorun yok . Sadece çks yok vede destek vs işinden faydalanamıyor
Hayır destekten faydalanır abi intikal yaptırıp kendine olan kısımdan faydalanır 100 dönüme 75 dönüm den faydalanır geri kalandan kiralama yapmak isterse olabilir hatta geciktikçe intikal yapma cezası artar yapsan bir dert yapmasan ıkı dert

Fuat kardeşim işin gücün rast gide gülmekten gözümden yaş geldi . Her iki cihandada yüzün hep gülsün inşallah .
Valla aynen öyle oldu eski zamanda bu tür evlilik vs işi cok olurmuş artık nedense bizim memlekette açik araştırınca öyle bi sonuç cıkıyoki anadanda babadanda ayrı ama az gurcaladımı gardaş düşüyolar birbirlerine .
Bak yeni bi tv ye konu olcak iş daha ortaya attım [emoji23]🤣[emoji137]‍♂️
O çok olur öyle analığının kızıyla evlenen bile çok neler var neler

Hayır destekten faydalanır abi intikal yaptırıp kendine olan kısımdan faydalanır 100 dönüme 75 dönüm den faydalanır geri kalandan kiralama yapmak isterse olabilir hatta geciktikçe intikal yapma cezası artar yapsan bir dert yapmasan ıkı dert

Önceki yazdığıhım da eksik bıraktığım desteklemenin tamamını alabilir

Buralarda ilk ben yaptırdım dediğin gibi tarım ilçe müdüründen çks mi bir. Ayda. Zorla alabildim . şimdi sorunsuz geçiyor

"Ek 6 Fiili Kullanım Belgesi" hiç hissedarı olmadığımız parçalar için yapılabilir mi abi?

Yani zamanında parası verilmiş ama tapusu alınmadan kalmış tarlalar var. Bu tarları ben işliyorum ama ÇKS'de gösteremiyorum. Bunları ÇKS'de gösterebilir miyim Ek-6'la?

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: karga