sütçüler gelsin :)

ben yeniyim forumda.samsunda yaşıyorum 2 3 sene öncesine kadar ineklerimiz vardı.işte yazın otlatma,kışın da saman falan besliyoduk(buğday ekip,buğdayını değirmene verip sapını da balyalattırıp depoluyoduk işte)hergün sütünü alıyoduk.kilosunu 2 liradan bazen 2.3 liradan satıyoduk sürekli arıyolardı,bana da getir bana da getir diye.ama yetişmiyodu bi de öyle çok süt almıyoduk.size önerim çiftliğiniz varsa ya da kurarsanız ilçenizde veya merkezde süt ve süt ürünleri satan bir dükkan açmanız.böylelikle size müşteri olarak gelenler çiftliğinize de gelip organik ve doğal olduğunu görüp sürekli sizden satın alacaktır.biz zamanında satarken çokça market vardı ama bizden alıyolardı.işte organik :)

Ynt: sütçüler gelsin :)

Yasak yeğenim yasak :) Dükkan açınca vergisi, muhasebesi, zabıtası, Tarım il müdürlüğü ve sağlık müdürlüğünün kontrolleri bunları aşamazsın, ilk süt numunesinde adamı öttürürler :(

Ynt: sütçüler gelsin :)

sagalassos link=topic=84123.msg1005381#msg1005381 date=1433179015' Alıntı:
Yasak yeğenim yasak :) Dükkan açınca vergisi, muhasebesi, zabıtası, Tarım il müdürlüğü ve sağlık müdürlüğünün kontrolleri bunları aşamazsın, ilk süt numunesinde adamı öttürürler :(

herşeyi uygun yapsalar öttüremezler ama.çok mu masraflı olur