Şubat (TZ)

ayın fotosu

• insertend

Kullanılan: 0 0.0%
  • murat_saribas

• aksazlı

• Freston

• anayurtlu3,105d

• rocky

• Çağrı

• omerfarukkoc

• gokhanozkan

• hellboy-07

• Ertuğ aslan

• Tokmakcı

• hacimmet

• bereket.

• kuyucakli_2693

• reklam

• ekselans01

• ALİ DURMUŞŞŞŞŞ

• Kullanılan toplam oy
    121
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Ynt: Şubat (TZ)

selam yollamak yasak arkadaşlar selam yollayanları yarışmadan ihraç ediyoruz fatih kusura bakma 1 yıl süreyle yüm yarışmalardan ihraç edildin duyguların neler :D videodaki gibi sıcağı sıcağına öğrenmek istedim ;D

süper komik eski maçlar

Çağrı link=topic=51713.msg532044#msg532044 date=1328742482' Alıntı:
selam yollamak yasak arkadaşlar selam yollayanları yarışmadan ihraç ediyoruz fatih kusura bakma 1 yıl süreyle yüm yarışmalardan ihraç edildin duyguların neler :D videodaki gibi sıcağı sıcağına öğrenmek istedim ;D

süper komik eski maçlar
;D ;D bune ya zuha-*-s öncelikle çok üzüldüğümü belirtmek isterim hevesim çok kısa sürdü ilk kez böyle bir yarışmaya katıldım ama olmadı. ama olsun canınız sağolsun ben kendimden emindim bu aykı oyları alıcaktım çünkü çok büyük bi anket bu kaderde buda varmış dediklerimin yine arkasındayım tamam biraz fazla atmıştım ama ilk kez katılmanın heyecanından olmuştu herhalde ama çağrı kardeş sen niye böyle yapıon rüşvet mi istiyon anlamadım sana 2 litre koyarız tamam atmayın beni acemiliğime verin :( :'( eğer beni yarışmadan atmazsanız siteye birde görüntülü sohbet eklettircem aynı anda birden çok üye ile görüntülü konuşturucam sizi. :D yılda birkez çekiliş ile 10 üyeye 15 tane piliç vericeem. :D tarlada batanı yolda kalanı çekmeye ben gelicem arkadaşlar. ;D ;D

rocky link=topic=51713.msg532052#msg532052 date=1328743762' Alıntı:
;D ;D bune ya zuha-*-s öncelikle çok üzüldüğümü belirtmek isterim hevesim çok kısa sürdü ilk kez böyle bir yarışmaya katıldım ama olmadı. ama olsun canınız sağolsun ben kendimden emindim bu aykı oyları alıcaktım çünkü çok büyük bi anket bu kaderde buda varmış dediklerimin yine arkasındayım tamam biraz fazla atmıştım ama ilk kez katılmanın heyecanından olmuştu herhalde ama çağrı kardeş sen niye böyle yapıon rüşvet mi istiyon anlamadım sana 2 litre koyarız tamam atmayın beni acemiliğime verin :( : ' ( eğer beni yarışmadan atmazsanız siteye birde görüntülü sohbet eklettircem aynı anda birden çok üye ile görüntülü konuşturucam sizi. :D yılda birkez çekiliş ile 10 üyeye 15 tane piliç vericeem. :D tarlada batanı yolda kalanı çekmeye ben gelicem arkadaşlar. ;D ;D
özelden iletişime geçelim birşeyler düşünürüz ;D ;D mazot işi ilgimi çekti ;D

Çağrı link=topic=51713.msg532064#msg532064 date=1328745106' Alıntı:
yollayacağım litreye bağlı sıralama konuşturma beni daha fazla ben sana adresi yollarım mazot için ;D ;D
;D zuha-*-s tavuk olsa olmazmı :S :D konu epey dağıldı ama neyse muhtar kızacak sop-*-sa sop-*-sa ;D

rocky link=topic=51713.msg532065#msg532065 date=1328745321' Alıntı:
;D zuha-*-s tavuk olsa olmazmı :S :D konu epey dağıldı ama neyse muhtar kızacak sop-*-sa sop-*-sa ;D
kızmaz merak etme :) tavukla kandıramazsın beni son olarak en çok mazotu yollayan bu ay birinci diyerek özel mesajları bekliyorum ;D

Çağrı link=topic=51713.msg532066#msg532066 date=1328745537' Alıntı:
kızmaz merak etme :) tavukla kandıramazsın beni son olarak en çok mazotu yollayan bu ay birinci diyerek özel mesajları bekliyorum ;D
zuha-*-s 15-20* tane yollayım anlaşalım mazot dökülür mökülür şimdi yolda ;D ben bi gidip kümesi kontrol edeyim bari dışarda tipi var zaten :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...