SUBAP AYARI İNCE Bİ AYAR YAPTIM

f03620de8eb035a680efe444b53a979c.jpg
e5c07eea4aba64eb18f2a403196d2ced.jpg

Bende onu nerak etmiştim
göz kararı mı ayarladı acaba Dedim İçimden :)
Maşallah kendin yapabilitosun
Teşekkür ederim daha önceki konularda denk gelmedik galiba ben aynı zamanda elektromekanikerim yani tamirci kamyon tır otobüs servisinde çalışıyorum subap ayarı çerez gibi bir şey debriyaj balatası için Traktör falan bölüyorum köyde fren balatası değiştirdim çok şükür

vallahi bravo, insanın kendi traktörünü tamir edebilmesi de ayrı bir keyiftir.
[emoji4] teşekkür ederim aynen öyle keyifli oluyor tabiki usta önüne götürüp bir dünya para veriyorsun ve istediğin gibi olmuyor ama kendi malıma kendim bakıyorum özenerek yapıyorum yanlış anlama ama geçen sene 5 bin TL kadar kendime para ayırdım ve benim işime ne lazımsa büyük küçük lokma takımı Yıldız düz iki ağızlı anahtar takımı alyan torx takımı pürmüz kaynak makinesi matkap spiral taş tornavida seti havalı boya tabancası ve baya bir malzeme hepsini koydum köye kimseye muhtaç olmadan işimi yapıyorum köydeki traktörlere de bakıyorum
Fotodaki kompresör benim kendi yapımım[emoji4]
d1943710b72be0f5ebd6cb1fe6f28d73.jpg

ekzozun fazla olması gerekir diye düşünüyorum abi sonuç itibari ile yanmış gazın sıcaklığına direk mahruz kalıyo emme subapına göre uzaması fazla oluyor ben muhakkak 5 fazla veriyorum o yüzden

• Beğen
Tepkiler: metemet