Steyr 8073 ve Milli pompa

Merhaba, bizim 60 metrede çalışan milli pompamız var, 14 kademeli fan ile çalışıyor. Elektrik olmadığından kuyruk mili için STEYR 8073 almayı düşünüyoruz sizce steyr milli pompa için iyi bir tercih olabilir mi? Şuan fiyatları 75 bin civarlarında ona yakın da mf 265 var . Gerek yakıt gerek güç ve gerekse sağlamlık açısından Mf 265s, fiat 640, fiat 70-56, steyr 8073 arasında kaldık, sizce hangisini almalıyız

Merhaba, bizim 60 metrede çalışan milli pompamız var, 14 kademeli fan ile çalışıyor. Elektrik olmadığından kuyruk mili için STEYR 8073 almayı düşünüyoruz sizce steyr milli pompa için iyi bir tercih olabilir mi? Şuan fiyatları 75 bin civarlarında ona yakın da mf 265 var . Gerek yakıt gerek güç ve gerekse sağlamlık açısından Mf 265s, fiat 640, fiat 70-56, steyr 8073 arasında kaldık, sizce hangisini almalıyız
Kuyruk milinde en ekonomik zetor zetorda 5kademe var her viteste ayrı devir ben olsaydım zetor alirdim

Steyr 768 de traktör hareketsiz iken şanzımandan hareket ile kuyruk mili devri olarak vitesler kullanılır. Bu şekilde de 8 ileri 8 geri kuyruk mili devrine sahiptir. Motor devrinden de 540 ve 1000 devir olarak 8073 de olduğu gibidir. 768 de sürekli olarak şanzıman kuyruk mili kullanılacağı zaman şanzıman yağına ilave yapılması gerekir.