Steyr 768 traktörümüz zor çalışıyor

81 model steyr 768 traktörümüz günün ilk marş basmasında çalışmıyor ilk aldığımızda tekte alıyordu motorcuya gidip bi sağına soluna baktırdık filtreleri kontrol edildi yağı suyu eklendi ne olduysa ondan sonra oldu marş almamaya başladı. Eski leylandlar gibi hıyhıyhıy edip kalıyor aküyü bitiriyor marş basarken, koltuğun sağında ve solunda 2 tane akü çukuru var aldığımızda tek akü vardı dedik ki akü yetersiz veya küçük geliyor ikinci bi akü de koyduk yine çalışmadı ve iki aküyü de bitirdi anca takviye yaparak çalışıyor fakat bir defa da çalıştı mı istop edip tekrar marşa basıyoruz bu sefer de tekte alıyor bilen veya daha önce başına gelen varsa bi yazıversin

ustadım aynı şekilde bende 84 model vardı.akü baglantı kabolarını kes başlıkları ve şase uçlarını deyiştir.marşa basarken kabloda ısınma varsa marş dinmosu yatakları bi kısmı yanık çünkü kaçırdıgı için aküleri emiyo. bak tırdım yastıklardan çıktı.tek 105 amper yetiyo.en soguk --_ 15 te bile iki gıvdan sonra çalışıyodu.

ustadım aynı şekilde bende 84 model vardı.akü baglantı kabolarını kes başlıkları ve şase uçlarını deyiştir.marşa basarken kabloda ısınma varsa marş dinmosu yatakları bi kısmı yanık çünkü kaçırdıgı için aküleri emiyo. bak tırdım yastıklardan çıktı.tek 105 amper yetiyo.en soguk --_ 15 te bile iki gıvdan sonra çalışıyodu.
Marş dinamosuna gelen kabloların uçlarından mi bahsediyorsunuz ?
Evet onların girişlerinde biraz tel kopukluğu var onları yeniliyeyim