SPERLİNE ..BEN İLK DEFA GÖRDÜM ..

Ynt: SPERLİNE ..BEN İLK DEFA GÖRDÜM ..

Ülkemizde ARTRAK Bu Firmanın(YTO Traktörleri) Distributörlüğünü Yapmakta...
Ve Bu Traktörler FİAT 90 Serisi Traktörlerin Lisansı İle Üretilmekte...
Çin İşi :D

Ahmed Gülsu link=topic=60674.msg665363#msg665363 date=1355507631' Alıntı:
Oldu olacak önü mavi arkası kırmızı olsun anasını satim. Bundan daha tipsiz olmaz emin ol. :D Ya da kırmızı ve mavinin karışımı olan mor renge boyarız olur biter. :D
ahmet hacım ben ortanızı bulum gelin bunu yeşile boyayın olsun :D:D :D

Akıncı_mehmet link=topic=60674.msg665381#msg665381 date=1355509660' Alıntı:
abi konu başlığını görünce ben kendi yürür ilaçlama makinası bekliyordum ;D abi nerde gördün bunu coşkun abiyle gitmişiniz galiba
sarayköyde yol kenarında gördük mehmet.evet coşkun abiyle beraberdik araba almaya gitmişik te geçerken bir inceleyelim dedik

anayurtlu 3105d link=topic=60674.msg670458#msg670458 date=1356220095' Alıntı:
kaporta hariç Tümosanı kopyalamışlar :D arka takım,Jantlar,Ağırlıklar tümo
;)

omerfarukkoc link=topic=60674.msg665400#msg665400 date=1355511635' Alıntı:
Ülkemizde ARTRAK Bu Firmanın(YTO Traktörleri) Distributörlüğünü Yapmakta...
Ve Bu Traktörler FİAT 90 Serisi Traktörlerin Lisansı İle Üretilmekte...
Çin İşi :D

Cevap: Ynt: SPERLİNE ..BEN İLK DEFA GÖRDÜM ..

volkan kardeş yanlış biliyorsun şanzumanıolmaküzere şase ağırlık lastik ölçüleri ve hidrolik aksamı komple fiat 110-90 ın lisanslı malları ayrıca traktörün videolarıda var l 95 ve yeni çıkan tdd90 çekemiyor ne hikmetse bukadar kötü diyorlar neden çekemiyor peki bu makinalar ayrıca parça sıkıntısıda yok fiatın tüm parçaları oluyor onuda bülamazsan tümosan traktör harika bi traktör bizzat kullandığım için soruyorum uygun fiyata temiz bulursam birtane daha alacağım hatta saygılar

ülkemizde 90 cm 9 lu çizeli 90 bg sınıfında takviye 4 le Adanada mısır yerinde çekebilen çok az traktör var ki burda herkez 2.5 la sürer tarlaları çünkü traktör 3 te yemyor üstündeki popa düz pompa boşun (takviye 4 ü düz 1 denhızlı buarada )

hadi süperlinenin aynsından yapın adam deilim parasınıda ben verecem nh tdd90 l 95 çekemio bu makinayı youtubeyte gir videosuda var