SEL FELAKETİ YAŞAYAN TÜM TRAKYALI KARDEŞLERİMİZE GEÇMİŞ OLSU DİLİYORUM.

Ynt: SEL FELAKETİ YAŞAYAN TÜM TRAKYALI KARDEŞLERİMİZE GEÇMİŞ OLSU DİLİYORUM.

Selden etkilenen bütün kardeşlerimize geçmiş olsun. Bir saat sonrasını bile kestiremiyoruz. Bu mübarek günlerde en azından dua edelim. Allah hepimizin dularını kabul etsin inşallah.

Arkadaşlar Aramızda SİLİVRİLİ MERİÇ Adında bi arkadaşaımz wardı resimlere bakarken faretttim o arkadaşımız nasıl bilgisi olan warmı yada benzer orda tam olarak yaşayanlarınn sağlık durumları fln ;) Geçmiş olsun...

arkadaşlar bizim burlardada fazlasıyla etkili oldu bizim fazla bi zararımız yok çok şükür allah bizden çok zarar görenlere yardımcısı olsun allah ölenlerede gani gani rahmet eylesin toplam kayıp son duyduguma göre istanbulda 34 kişiyi bulmuş

nh link=topic=25740.msg213142#msg213142 date=1252569674' Alıntı:
Arkadaşlar Aramızda SİLİVRİLİ MERİÇ Adında bi arkadaşaımz wardı resimlere bakarken faretttim o arkadaşımız nasıl bilgisi olan warmı yada benzer orda tam olarak yaşayanlarınn sağlık durumları fln ;) Geçmiş olsun...

Meriç ' lerin Silivri ' deki dükkanı ve deposunu sel bastı. Baya zarar oldu. İnşallah yağış daha fazla etkili olmaz.

trakya bölgemiz , büyük bir felaket yaşamıştır ..mal ve can kaybının büyük olması , önemlidir .. allah yardımcımız olsun...geçmiş olsun dileklerimle...

ALLAH YARDIMCILARI OLSUN.TÜM ZARAR GÖREN VATANDAŞLARIMIZA.
AYRICA ŞEHİTLERİMİZE ALLAHDAN RAHMET DİLİYORUM.VATAN SAG OLSUN. YAKINLARINA SABIR DİLİYORUM.