SEÇİLEN marka damperli 20 tonluk römork

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ynt: SEÇİLEN marka damperli 20 tonluk römork

ramazan abi ALLAH daha çok versin bende de şimdilik iki tek dingil iki tanede samanda kullanacağım dört tekerlekli var toplamda 4 tane şimdilik RABBİMİN izni ile tabi
neey Allah daha çok versin emeğinin karşılığı.
Allah herkese versin
ramazan kardas senin römörklarr motorlardan pahalı desene
ayrıca kardas sen kazanıyosan eger 20 römöok de az gelirr allah bol kazanc saglık huzurr nasip etsinnn
römorku veya alet alırken çok para ama 2. ele düştümü para etmiyor yarı yarıya düşüyor

anayurtlu 3105d link=topic=52391.msg541037#msg541037 date=1329522621' Alıntı:
bunu geçenyıl konya fuarında çekmiştim acayip sağlam görünüyodu ergun tuncer yapımı. fiyatını tam hatırlamıyorum ama tonuyla aynıydı :)
2tsq5.jpg

Faceden biliyorum bu römork Hasan Turhana Satılmış konyadan Van a satıldı diye yazmıyordu.. ya fotoğraflarda gördüm bende volkan :D

bence bu fiyat fazla değil çünkü sadece 6 lastik jantıyla beraber 6000 tl tutuyor e zaten geriye kalanda normal 6 metre 20 tonluk araba nerdeyse dorseye yakın kullanılan malzemeler mutlaka maliyeti yüksektir bence önemli olan fiyat değil kalitedir

römork güzel duz arazisi olan ve hafif egimli yerler römork freni olan 80bg üstü traktörler çekebilir ama asfaltte .. tarlada bunu çekeblmek için tahminimce 150bg traktör lazım.. darası nekadardır acaba ?

ceya023 link=topic=52391.msg560968#msg560968 date=1331561913' Alıntı:
römork güzel duz arazisi olan ve hafif egimli yerler römork freni olan 80bg üstü traktörler çekebilir ama asfaltte .. tarlada bunu çekeblmek için tahminimce 150bg traktör lazım.. darası nekadardır acaba ?
darası 2500-3500 kilo arasında birşey...tam net bilgim yok

XxXEsinti66 link=topic=52391.msg538440#msg538440 date=1329320806' Alıntı:
güzel paylaşım tekerler biraz o kasaya göre zayıf gibi geldi bana

görüntüye aldanma o lastikler sahibinin isteği üzerine telli kamyon lastiği takıldı,o geniş dublex lastiklerden daha sağlam ve kullanışlı olur

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...