SATLIK ZETOR

Dene bakalim ama 40 45 cm surucem diye ugrasma normal nadas et ve vitesleri dene bakalim en son kacinci vitesi gorecek
Sürüm öyle derin olacak pancar için Case'ci abim öyle istedi yarın beraber süreceğiz jx65c ile..

Düz 1 olur diye düşünüyorum genelde toprak çok tavsız..

Hatta Taner abi zetorun çiftinin bu kadar seri iyi olacağını tahmin etmiyordum yarın bu bana tur bindirir dedi..

Pulluk tam batmıyor aynaların gömülmesi için üstüne iki çuval toprak doldurup öyle sürüm yapacaz yer bildiğin beton bazı yerleri çiziyor batıncada acayip kesek atıyor..

Son düzenleme:
Ohhhh be hele şükür bitirdim okumayı. :(
Yoruldum anasını aglatayım okumaktan.
Konunun ucunu bir kaçırmışım eksikleri tamamlayana kadar canım çıktı.
Çok pis gaza geldim... Yazın bende km ölçümü yapacam benim BAŞAK kaç km süratle sürüm yapıyor bakalım.
Borcaa girilmeden mal sahibi olunmuyor ama Faize bulaşarak da mal sahibi olunmuyor.(BAKARA-276: Allah faizi eksiltir, sadakaları bereketlendirir...) Faizle mal sahibi olunuyor diyenler kendi bilir. (Kimsenin şahsına değildir bu söylemim.)
O değilde hakikaten motoru takibe aldıydım bende, görüyorum ki adam habire fiyatla oynuyor, tamam gerçekten sıkıntısı vardır ona bişey demiyorum ama satılığa koyduğu bir malın fiyatı bu kadar değişkenlik göstermesi biraz saçma geldi bana.
Mala talip olacak insanlar da hüsnü zanna düşüyor bu sebepten.
He şu Zetor Videolarını da herkes gibi bende sabırsızlıkla bekliyorum.
video video video...

• Beğen
Tepkiler: UÖZKAN.77
bu arada gülüyoruz belki ama aynı beygir bile olsalar yine de casenin boyu zetora yetmeyebilir, bunu da es geçmemk lazım.
elin yumruğunu yemeyen kendininkini balyoz sanırmış. case bildiğimiz, yerine göre de bindiğimiz bir traktör fakat zetor tam bir kapalı kutu, hatta sürpriz yumurta. içinden ne çıkacağı belli olmaz.

Sivasta toprak ne kadar sert olabilir . Bende tokatliyim goruyom biliyom suruleni 20 santim ya var ya yok topuklayip gidiyolar tokatin sivasa yakin yerleride oyle

Abi ben sivaslıyım toprak konusunda dediğiniz şeylere katılmıyorum, toprak yapısı çok farklı bir olay, köyde 3 parça ayrı ayrı yerlerde tarlam var seri 3le sürüm yapıyorum kum gibi toprak; özün içindeki bazı tarlalarda 4 takfiyeye düşüyor motor, yaptığınız sivas tokat benzetmelerine katılmıyorum, toprak köyiçinde bile değişiyor gel gör ki, ilden ile değişmesin..

Abi ben sivaslıyım toprak konusunda dediğiniz şeylere katılmıyorum, toprak yapısı çok farklı bir olay, köyde 3 parça ayrı ayrı yerlerde tarlam var seri 3le sürüm yapıyorum kum gibi toprak; özün içindeki bazı tarlalarda 4 takfiyeye düşüyor motor, yaptığınız sivas tokat benzetmelerine katılmıyorum, toprak köyiçinde bile değişiyor gel gör ki, ilden ile değişmesin..

Bu konuda haklisin bizim burdada bi mevki var.Biz o topraga kara cigli toprak deriz bizim td 95 3lu ile 2 takviye 3 ile nadas ediyordu

• Beğen
Tepkiler: YİGİDO