Satılık Römork İlanı

Şanzımanlı kriko
Krom üç açılımlı lift
Hidrolik vanalı park freni
Cargo tipi arka kapak
Taban sacı 4 mm tek parça
Kapaklarda su birikmemesi için su tahliye boşlukları
Su deposu
Takoz
Şaseler tek parça kaynaksız olmalı en 16 lık
Takım dolabı
Traktör freni ile uyumlu fren sistemi

• Beğen
Tepkiler: Alexander
O saydıklarınızın hiçbiri bu römorklarda yok :) İmamoğlu, Kozan dümdüz bir yerdir, frene ihtiyaç duymazlar. Az biraz meyilli arazinin başladığı yerlerde de tek dingil römork kullanırlar zaten.

Bunun dışında hidroliksiz olacağını sanmıyorum. Baktım iyice, hidrolik hortumu var hepsinde.

Bu fiyata tek dingil römork bulunmaz buralarda, bana da ilginç geldi.

Şanzımanlı kriko
Krom üç açılımlı lift
Hidrolik vanalı park freni
Cargo tipi arka kapak
Taban sacı 4 mm tek parça
Kapaklarda su birikmemesi için su tahliye boşlukları
Su deposu
Takoz
Şaseler tek parça kaynaksız olmalı en 16 lık
Takım dolabı
Traktör freni ile uyumlu fren sistemi

Senin dedigin romorklar 20 lira adam 8 binden diyor boyle sisteme sahip romork kalitedir zaten

Ramazan, aynı fiyata Has veya Gürdal satar mı ? Geçen sene bu zamanlar Gürdal ve HAS in 5 tonluk tek dingil römork 6250 TL , Develi Uğurlu ise 6500 TL idi.

has gürdal pahalı onların piyasa ağı bayağı bir kuvvetli şahsen ben imamoğlu yapımı bulmuş sanayinin römorkunu 98 de sıfır yaptırdım 98 den belli biçerdöğerin arkasında aksarayı kayseriyi dolaşıyorum kendi tarlamda kullandım maşallah daha hiç bir sorunu olmadı

has gürdal pahalı onların piyasa ağı bayağı bir kuvvetli şahsen ben imamoğlu yapımı bulmuş sanayinin römorkunu 98 de sıfır yaptırdım 98 den belli biçerdöğerin arkasında aksarayı kayseriyi dolaşıyorum kendi tarlamda kullandım maşallah daha hiç bir sorunu olmadı

Kayseri dönüşü t beyliye uğra o halde. Az arpa biç:) Kozan tarafı işçilik konusuna katılıyorum, hatta Çukurova geneli işçilik uygun, diğer bölgelere göre çok düşük.