Sanayide Elektrik kesintisi

Bizde de paylaşıldı ama doğalgaz olarak anladım ben

Resimler ve ekler

• Screenshot_2022-01-23-14-05-33-754_com.whatsapp.jpg
    Screenshot_2022-01-23-14-05-33-754_com.whatsapp.jpg
    133.3 KB · Görüntüleme: 56

Sorunuzun cevabı aşağıdaki haberde. Süt alınmayacak deniyor.​

SANAYİDE ELEKTRİK KESİNTİSİ ÇİĞ SÜT ÜRETİCİSİNİ VURACAK​

Çiftçiden günlük süt alarak İşleyen süt fabrikaları elektrik kesintisi uygulanacağı için sütü işleyemeyecek. Süt fabrikaları elektrik kesintisi nedeniyle süt işleyemeyecekleri için üreticiden süt alamayacak.
Yazar
Ali Ekber Yıldırım
-
21:43 | 22 Ocak 2022
https://www.facebook.com/sharer.php...ektrik-kesintisi-cig-sut-ureticisini-vuracak/

4029C2B8-A925-4444-A1F9-9947BD2FE987-696x392.jpeg

Ülke genelinde 24 Ocak’ta saat 00:00’ dan itibaren organize sanayi bölgeleri ve dışındaki sanayi tesislerinde haftanın 3 günü elektrik kesintisi uygulanacak.
Sanayideki elektrik kesintileri çiğ süt üreticisini vuracak. Çiftçiden günlük süt alarak İşleyen süt fabrikaları elektrik kesintisi uygulanacağı için sütü işleyemeyecek. Süt fabrikaları elektrik kesintisi nedeniyle süt işleyemeyecekleri için üreticiden süt alamayacak.

Sütler dökülecek, üretici mağdur olacak​

Elektrik kesintisi ile fabrikalarda üretim dursa bile, ineğin memesini kapatamazsınız. Üretici sağıma devam edecek. Fabrikalar alamayınca sütler dökülecek. Üretici mağdur olacak.
Süt sanayicileri, elektrik kesintisinde kendilerine pozitif ayrımcılık yapılmasını belirterek: “ “Üreticiden süt alabilmemiz için fabrikayı çalıştırmamız gerekir. Bu nedenle süt fabrikalarının bu kapsamın dışında tutulması binlerce süt üreticisi için büyük önem taşıyor. Yetkililer bu konuda duyarlılık gösterip süt fabrikalarını kesintinin dışında tutmasını bekliyoruz” görüşünü dike getirdi.

• Beğen
Tepkiler: Mustafaşahin
Rusya ya geçen sene 8milyar metre küp gaz takmış şirketler iranada para ödenmediyse resti çekmiştir tuzgölü altına depoşarda gaz yokmuş gazeteciler yazıyor twittırda para yok para saray ışıkları yansın yeter halk soğukta donarsa donsun yakında çok fena zamlar ardı arsına gelecek yakıta elektriğer heryerden iliştircekler iyi günler ileride dogalgaz fatıiurası 2000tl dayananlar çıkacak yok sıkıntı kanakil yapacaz kar yağdı yolları açacak tuz araç oladığını öğrendik şehirler arası yol otoban kapanırmı doğuda köy yolları kapanırdı eskidendozerle açardılar eaki siyasetçiler adammış allah rahmet eylesin hepsini istanbulde merkeİ yönetim yollatçra ellemesiği içğn vali trakyadan gelmeyin almayız diyor rezilliğe bak adam nasıl gelain şafak sezer rezil olduk donduk diyor videosu var twittırda bu havalar böyle giderse merak etmeyin. Tezek yakacaz tezekbulabilirsen kombiye yeni yanma odası yaptırayım. Zamlar yakında üst üste gelir😂😂😂😂😂

Rusya ya geçen sene 8milyar metre küp gaz takmış şirketler iranada para ödenmediyse resti çekmiştir tuzgölü altına depoşarda gaz yokmuş gazeteciler yazıyor twittırda para yok para saray ışıkları yansın yeter halk soğukta donarsa donsun yakında çok fena zamlar ardı arsına gelecek yakıta elektriğer heryerden iliştircekler iyi günler ileride dogalgaz fatıiurası 2000tl dayananlar çıkacak yok sıkıntı kanakil yapacaz kar yağdı yolları açacak tuz araç oladığını öğrendik şehirler arası yol otoban kapanırmı doğuda köy yolları kapanırdı eskidendozerle açardılar eaki siyasetçiler adammış allah rahmet eylesin hepsini istanbulde merkeİ yönetim yollatçra ellemesiği içğn vali trakyadan gelmeyin almayız diyor rezilliğe bak adam nasıl gelain şafak sezer rezil olduk donduk diyor videosu var twittırda bu havalar böyle giderse merak etmeyin. Tezek yakacaz tezekbulabilirsen kombiye yeni yanma odası yaptırayım. Zamlar yakında üst üste gelir😂😂😂😂😂
Oğuz Atay forumculuğu 👏
👏