Same Frutteto3 bağ-bahçe traktörü

Ynt: Same Frutteto3 bağ-bahçe traktörü

Arkadaşlar bilginiz varsa bişey sormak istiyorum. Traktörün bi kısmı peşin geri kalan banka kredisi ile alınacak. Aranızda banka kredisi ile traktör alıpta sıkıntı yaşayan var mı ? Bu banka işleri biraz ters işler.

çiftçilikhayatı link=topic=70764.msg872255#msg872255 date=1395862636' Alıntı:
Arkadaşlar bilginiz varsa bişey sormak istiyorum. Traktörün bi kısmı peşin geri kalan banka kredisi ile alınacak. Aranızda banka kredisi ile traktör alıpta sıkıntı yaşayan var mı ? Bu banka işleri biraz ters işler.
düzenli ödersen hiç bir sıkıntı çıkmaz bizde ziraat bankasıyla aldılar hasat zamanı senede 10 bin tl ödeyerek aldılar

Zaten hiç şaşmayı düşünmüyoruz ödeme konusunda yoksa başımızı yakar.. Yakıt konusunda çok övüyorlar umarım dedikleri kadar az yakar.. Ben 135 mf den az yakanı görmedim. Bir depoyla dünya iş yapıyordu. Tabi gücüne göre yakıyor ama cidden çok ekonomik traktördü. 08 gövde ingiliz malı 135 likler özellikle..

Bi akrabamıza same frutetto3 100.4 aldırdım.. 96 bg motor gücü varmış.. Tabi avantajı 4 silindir olması.Yakıt biraz fazla olsada gücüne göre yakar.. Tümoson , erkunt , new holland , Mf 3655 bağ bahçe serisi bakıyorlardı. Tavsiyem üzerine inceledi same yi, Siparişini verdi. Bu gidişle tüm tanıdıklara same aldırcam :) *098*- *098*- ok-*-s

çiftçilikhayatı link=topic=70764.msg883264#msg883264 date=1398272067' Alıntı:
Bi akrabamıza same frutetto3 100.4 aldırdım.. 96 bg motor gücü varmış.. Tabi avantajı 4 silindir olması.Yakıt biraz fazla olsada gücüne göre yakar.. Tümoson , erkunt , new holland , Mf 3655 bağ bahçe serisi bakıyorlardı. Tavsiyem üzerine inceledi same yi, Siparişini verdi. Bu gidişle tüm tanıdıklara same aldırcam :) *098*- *098*- ok-*-s
sana bide bayilik alalim devam et hayata ;D

HassaN20 link=topic=70764.msg883309#msg883309 date=1398275250' Alıntı:
Allah nasip etsin şöyle same sat heryere kardeşim.. :)

Valla same kalitesinde yerli olsa da onları satsak :)buda çok mu eleştirel oldu ne şety*-* bayilik işi çok zor . maddi gücümüz ona yetmez.. millete en kalitelisni bütçesine göre önermeklazım. Daha alacak olanlar var. Bi kaç kişiye daha tavsiye edeceğiz.. Onlarda alırlar muhtemelen.

tt555 link=topic=70764.msg883311#msg883311 date=1398275491' Alıntı:
bi kac kisiye ta aldirabilirsen bu ise bi el atalim abi

Var bi kaç kişi daha aldıracağımız. Şimdi mesele şu : Malatya bölgesinde eğimli kayısı ve diğer meyve bahçelri çok. Fren çok önemli oluyor. Bahçelr genelde köylerin dışında. nakliyede hızlı traktör gerekiyor. Tabi az yakması da çok öenmli.. Alman -italyan ortak yapım olunca da mf nin pabucu yavaş yavaş dama atılıyor .. Bi beş yıl içinde bizim çevre köylerden en az 30-35 tane alınacak same frutetodan.. Nerden biliyosun dersen oda bizim sırrımız bize kalsın :D :D ayrıca mf ye çok pis ayar oldum. Ön fren yok , yakıt fazla sameden daha pahalı... Yıllarca mf tavsiye etmiş birisi olarak artık etmiyoruz. mf den başka bişey almam diyen peder same yi kullanınca anladı arada ki kalite farkını..malatya bölgesinebağ-bahçesi olupta traktör alcaklara ben same frutettodan başka artık tavsiye etmem. Tabi fendt uygun olsa fendt alırdık ama bize uygun olan vario serisi 250 bin tl den başlıyor.

çiftçilikhayatı link=topic=70764.msg883317#msg883317 date=1398276278' Alıntı:
Valla same kalitesinde yerli olsa da onları satsak :)buda çok mu eleştirel oldu ne şety*-* bayilik işi çok zor . maddi gücümüz ona yetmez.. millete en kalitelisni bütçesine göre önermeklazım. Daha alacak olanlar var. Bi kaç kişiye daha tavsiye edeceğiz.. Onlarda alırlar muhtemelen.
same koltuna hec oturmadim abi ama ap ayri bi görüntusu var al beni diyo motor resmn