romork lastik seçimi sizce hangisi?

Ynt: romork lastik seçimi sizce hangisi?

12 kat özka 205 ile 260 arasi
12 kat lassa 410 ile 480 arasi fiyat var bizde öyle yapalim demistik de ayni fiyati buluyo diye tek lastikle devam ettik

fatih senin attığım fotodaki aynı lastikten var bizde ikiz dingilde 20 tonu gördü.. yalnız senin fotodaki jant komple bizimki değil.. komple daha iyi aslında..

yusuf 750/16 ' nın iyiliği her yerde bulunur ama fatihin fotodaki balon denilen lastiğin gücü yok onda..

UÖZKAN.77 link=topic=81265.msg964690#msg964690 date=1422695114' Alıntı:
fatih senin attığım fotodaki aynı lastikten var bizde ikiz dingilde 20 tonu gördü.. yalnız senin fotodaki jant komple bizimki değil.. komple daha iyi aslında..

yusuf 750/16 ' nın iyiliği her yerde bulunur ama fatihin fotodaki balon denilen lastiğin gücü yok onda..
Foyodaki jant la lastik model bakimindan temsili benimki 12.5 80 15.3 tek lastik tasima kapasitesi 6800 kg

kapasite hız artınca düşer bilirsin..

ama çok iyiymiş.. balonlarda o kadar güçlü var mıydı.. bizimkinin teki 3-4 tondur galiba..

senin römork ikizmi kaç tonluk?

aslında şimdiki aklım olsa 'midilli tır dorse lastiği takar' arkama bakmam hiç..

4 tekerli diyorlar işte önünde döneri olandan midilli tır lastigi hakkinda bilgim yok ama cok öveni duydum fiyatini ebatini bilmem bizim en uzun mesafe polatli o da 75 km 10 tonla hiç ısınmadan gidiyor eskiler hamur a dönüyodu 😄 hatta biseferinde o kadar ısınmış ki taş batmış lastiğe😞

arkadaş bana sorarsan bıraz fazla ver ama çıft dıngıl ard arda olan dan bahsedıyorum onu yaptır lastık olarakta 750/16 tak bız 15 yıldan berı hemde ormanda kullanırız arabayı daha geçen yıl orjınal lastıklerı soktuk onda sıkıntı donuşlerde oluyor fazla surtunmden dolayı aşınma oluyor fakat yatma devrılme rıskı çok azbence çıft dıngıl olmalı

ismailozmen74 link=topic=81265.msg964730#msg964730 date=1422709580' Alıntı:
arkadaş bana sorarsan bıraz fazla ver ama çıft dıngıl ard arda olan dan bahsedıyorum onu yaptır lastık olarakta 750/16 tak bız 15 yıldan berı hemde ormanda kullanırız arabayı daha geçen yıl orjınal lastıklerı soktuk onda sıkıntı donuşlerde oluyor fazla surtunmden dolayı aşınma oluyor fakat yatma devrılme rıskı çok azbence çıft dıngıl olmalı

abi.. dingilin biri sarhoş olursa yada boy 5 metre ve dingiller iyice arkada olursa o dönüşlerdeki sürtmede sıkıntı olmuyo..

fatih.. midilli tır dediğim.. adı üstünde TIR dorselerine takılıyo ve iyiliği çapı senin attığın fotodaki balondan fazla deği tam AYNI.. yani römork çok havaleli de olmuyo..

balondan 100-150 tl pahalı ama demir kazığa geçirmediğin sürece bitmez!

UÖZKAN.77 link=topic=81265.msg964779#msg964779 date=1422718272' Alıntı:
abi.. dingilin biri sarhoş olursa yada boy 5 metre ve dingiller iyice arkada olursa o dönüşlerdeki sürtmede sıkıntı olmuyo..

fatih.. midilli tır dediğim.. adı üstünde TIR dorselerine takılıyo ve iyiliği çapı senin attığın fotodaki balondan fazla deği tam AYNI.. yani römork çok havaleli de olmuyo..

balondan 100-150 tl pahalı ama demir kazığa geçirmediğin sürece bitmez!
Aldik artik lastigi alacak arkadaslara güzel bi tavsiye olmus olur tarlada kaldiktan sonra keske 200tl fazla vereydim demenin bi manasi yok

balonlarda iş görür sıkıntı yok.. ama aklında olsun bu ömürlük.. özellikle ormandan tomruk vs çekenler ister bunu.. zorlu yollara birebir..