Ray-Bay Gözlük Bulunmuştur! (mini mini buluşma)

Ynt: Ray-Bay Gözlük Bulunmuştur! (mini mini buluşma)

sebazios link=topic=77478.msg917128#msg917128 date=1410075869' Alıntı:
Yok be abi, dün gözlüğü teslim ettik. Tren kaçtı yani. Bi tepsi baklava almadan teslim etme diyordu arkadaşlar ama kıyamadım. Çok masum bakıyordu..

Şaka bir yana dün bağı bozuyorduk, ilgilenemedik bu sefer Gürsel ' le.

Yok abi asıl sen kusura bakma öyle paldır küldür geldim dün. İnşallah şu Trakkulup buluşmasını yaparız da eğlenceli bir şekilde :) daha güzel olur kesin.

yılmaz kardeşim buluşma ile ilgili kadir kardeşin yazısını okudum , fuar tarihini daha ileride diye biliyordum ( EKİM 14 CIVARI ) bilyordum . malesef o tarihlerde Istanbul dışında ( BOZCAAD ) olacağım . ist bulunsaydım kesinlikle bir buluşma program ayarlardık . benimde şu anda haberim oldu . programımı malesef çok önceden yapmıştım . artık sizlere ( erkan ve berk kardeş )ev sahipliği yaparlar . katılamadığım için çok üzgünüm . katılan arkadaşlardan bol bol fotoğraf paylaşımı bekliyoruz .

EROL AKGÜN link=topic=77478.msg917776#msg917776 date=1410294628' Alıntı:
yılmaz kardeşim buluşma ile ilgili kadir kardeşin yazısını okudum , fuar tarihini daha ileride diye biliyordum ( EKİM 14 CIVARI ) bilyordum . malesef o tarihlerde Istanbul dışında ( BOZCAAD ) olacağım . ist bulunsaydım kesinlikle bir buluşma program ayarlardık . benimde şu anda haberim oldu . programımı malesef çok önceden yapmıştım . artık sizlere ( erkan ve berk kardeş )ev sahipliği yaparlar . katılamadığım için çok üzgünüm . katılan arkadaşlardan bol bol fotoğraf paylaşımı bekliyoruz .

Erol Abi ben de istiyorum ama duruma bakıcaz. Bağları bitirdik. Şimdi kanola için yerleri hazırlayacağız. Pek de geç kalmadan işleri bitirmek istiyorum. İşlerin sıkı zamanına denk gelirse gidemeyebilirim.

doganbey1 link=topic=77478.msg917811#msg917811 date=1410308809' Alıntı:
Ne güzeldir böyle gelişen buluşmalar. İnşallah daha da artan bir şekilde gelişir gider. :) Afiyet olsun bu arada hani canımız çekmedi değil. :D

Dogan. Biz seninle karşılaştık galiba. Kubota Kesan bayisinde.

doganbey1 link=topic=77478.msg918020#msg918020 date=1410387118' Alıntı:
Abi en son mart ayında gittim. :D O zamansa bilemem. Ama buraya gelirsen haberim olsun abi.

Sag ol Dogan. Eksik olma.

Sen hangi şubedesin su an?