polynet borumu Yağmurlama borusu mu ?

ana hat kuracağım 110 metre sizce polynet boru mu yoksa 90lık yağmurlama borusu mu daha mantıklı. polynet boru 110 metresi ne kadar bilginiz var mı. Teşekkür ederim

Düz boru alin ihtiyaç halinde deliklerine tapa atar normal boru olarakta kullanirsiniz polynet serme toplamasi kolay ama çabuk deliniyor boruyu misira göre 5.60 yada 7 metre fabrikalar isteğe bagli üretiyo onlarada bakabilirsiniz suyunuz kaç ton 90 lik boru kücuk gelebilir

• Beğen
Tepkiler: AltınSüt
Ben polynet kullanıyorum memnunum
Topladıktan sonra saman haralı gibi bir çuvala koyarak muhafaza ederseniz evladiyelik gider.kullanmak özen istiyor
Fiyatlar nasıl bilmiyorum da contalı değil de polynet gibi yivli borular var en iyisi o

• Beğen
ana hat kuracağım 110 metre sizce polynet boru mu yoksa 90lık yağmurlama borusu mu daha mantıklı. polynet boru 110 metresi ne kadar bilginiz var mı. Teşekkür ederim
Polynet boru alacaksanız iyisini alın kötü markalar patlıyor. Birde onlar 50 şer metre satılıyor 110 metre için 150 metre almanız gerekir veya 10 metresine iki tane yağmurlama borusu eklerseniz olur.

• Beğen