PETLAS'TAKİ MERCEDES SEVDASI

9c685e667b1fd18321092c6b7a2b2246.jpg

Arkadaşlar ne olmuş reno motoru varsa hem prestijli hem yakıt cimrisi[emoji106]
Zevkler ve renkler tartışılmaz ustam :) ama mercedeni üzerinde kendi motoru yoksa o mercedes benim için mercedes değildir :)

• Beğen
Tepkiler: atılgan aysul
Reno sağlamdır ama şimd bi E S serisi ile C serisi karıştırılmamlı :)
Bak şimdi dostum golf parasına mercedese biniyosan o kadar olacak ama şunu bil . 2009 2010 2011 de vettelin f1 de yarıştığı efsane olan araba ınfiniti reno motoru kullanıyordu .gelelim diger konuya ferrari mercedes reno nissan ve bi kaç marka arac ancak yüksek basınca dayanıklı motorlar yapabiliyor . Bu teknoloji bmw de bile yeni yeni oluşmaya başladı 😉 o kadar aşağılamaya gerek yok .bi torosa binipte reno köylü arabası dandiktir motoru demenin anlamı yok ki 😂 yanlış anlama

• Beğen
Tepkiler: kerem.donmez
Bak şimdi dostum golf parasına mercedese biniyosan o kadar olacak ama şunu bil . 2009 2010 2011 de vettelin f1 de yarıştığı efsane olan araba ınfiniti reno motoru kullanıyordu .gelelim diger konuya ferrari mercedes reno nissan ve bi kaç marka arac ancak yüksek basınca dayanıklı motorlar yapabiliyor . Bu teknoloji bmw de bile yeni yeni oluşmaya başladı 😉 o kadar aşağılamaya gerek yok .bi torosa binipte reno köylü arabası dandiktir motoru demenin anlamı yok ki 😂 yanlış anlama
Yok Abi herkesin bildigim birsey var ben arada soforluk yapiyorum fotosunu attigim arabayi bende arkadasimda cok kullandik istanbuldan ankraya 2.5 satte gitmistik renault guzel araba lafim yok ama benim ısınamadigım bi araç mercedes bunlar ust segment motoru her aracın farklı hepsinin altinda kendi motoru yok bugun renonun tirlari volvo motorlu bazı markalarda oyle crafter kasa sprinter motor wolsvogen arac piyasasi cok farkli mercedes citan vardi kango motorluydu oda ama uretimi yok simdi :)

Ülkeden ülkeye de değişiyor motor hacmi. O ülkenin pazarında daha çok kaç litre tercih ediliyorsa ona göre motor koyuyorlar. Mercedesteki dizel motorlar da komple reno değildir mercedese uyarlanmış halidir.

• Beğen
  • Beğen