Peki bize kim saldırdı?

Ynt: Peki bize kim saldırdı?

1-videoda harita gösteriyor fakat,göstediği yerler 1. derece deprem bölgesi,deprem olması normal.
2-15-20 bin kişilik yerler seçiliyor,diyorlar.Erçiş 100bin nufus il olmayı bekliyorlar ve Van lıyım demezler Erçiş liyiz derler.Eğitimsiz bir yerde değil.
3-Can kayıplarının çoğu,cürük binalardan,bunları denetlemeyip,göz yumanlar yüzünden oldu.Bunlarda o teşkilata hizmet ediyor.
4-videoda delillendirecek somut şeyler ortaya koymuyor.sadece yorum var.
5-aşağıdaki habere katılıyorum,bize psiklojik çöküntü ve korku pompalamaya çalışıyorlar.
Facebook ta bu videoyla ilgili şu haber vardı.
http://www.facebook.com/photo.php?v=239514526102702
Haber Seyret
Van depreminden sonra sanal ortamda tıklanma rekoru kıran videoda konuşulanların hiçbir bilimsel dayanağı yoktur.
Söz konusu video tamamen 'psikolojik çöküntü yaşatma' ve 'korku pompalama' amaçlı olup Batılı ülkeleri gereğinden fazla güçlü göstermeye yöneliktir.
Videoda konuşulan temelsiz konuşmalara baktığımızda ülkenin üzerinde ne tür oyunlar oynandığını da rahatlıkla anlayabiliriz.
Lütfen bu tür saçmalıklara itibar etmeyin.

bende inanmıyorum böyle şeylere gıcık gitigi ülkeleri sallarlardı :D dogaya insan oglu hükmedemez doga her şeyden güclüdür yıkarım sallarım insan oglu icin gecerli degldir birileri bişey yazıyor arkası geliyor işte bende bulurum bi baglantı kar bombasıda attılar derim

ARKADAŞLAR ULKEMIZ ZATEN BİR DEPREM ULKESİ VAN DA KAF FAY HATTI BITTIGI YER YNI TAM OLARAK ÇÖKMEMEİŞ BIR ULKE BURasI BÖLE SAÇMA SAPAN VIDEOLARLA MILLETI KORKUTMANIN HİÇ MANTIĞI YOK UYMAYIN O GEVURLARA BUNLAR DOĞAL OLAĞAN ŞEYLER CUNKU

ERFARUK link=topic=47836.msg461798#msg461798 date=1319751821' Alıntı:
otomatik pilota bağladın herhalde,13 tane aynı paylaşım,bakmış kadar olduk :)
aynı mı ,,,,,,pardon vallah ayrı bölüm olarak atmak istemiştim gelenler belgeseli toplam 50 bölüm youtube da tamamı mevcut illimunatiyle ilgili tavsiye ederim.........

Ewet bende katılıyorum.Atmosferi etkileyebilselerdi .türkiyeye damla yağmur düşürtmezlerdi.kıtlıktan birbirimizi yerdik.
Depremi yapsalar. istanbulu yıkarlar.türkiye 20 yıl geriye giderdi.