Ölçer, ayhan dündar,dünmak nasıl?

Uygun fiyatlı ve temiz bulunması sebebiyle bunları düşünüyoruz.
+Çamurda söküm yapabilmeli.
+alttan oklu ve hafif olması bizim için avantaj çünkü biz üst çeki kullanmıyoruz küçük traktörle sökeceğiz.ayrıca eğimli arazi.
arıza ve parça durumu hakkında bilen kullanan arkadaşlar yardımcı olabilir mi?
S00920-162550.jpg
S00920-162337.jpg
S00914-222316.jpg
S00824-130037.jpg

Son düzenleme:
Biz 2017 dünmak kullanıyoruz ama bu modelle arasında çok fark var
Dünmak da parçayı direk konyadan geliyor bölgemizde yedek parça yok yok dediğim söküm bıçakları en çok onuda 5 tane alıyorum önceden birde kafes parmağı uymuyor okuyucu bıyıklar hepsi uyar ayar vermen gerekir
Benim görüşüm 50/100 dönüm yeri olan çiftçi bu makina ile işini görür

Biz 2017 dünmak kullanıyoruz ama bu modelle arasında çok fark var
Dünmak da parçayı direk konyadan geliyor bölgemizde yedek parça yok yok dediğim söküm bıçakları en çok onuda 5 tane alıyorum önceden birde kafes parmağı uymuyor okuyucu bıyıklar hepsi uyar ayar vermen gerekir
Benim görüşüm 50/100 dönüm yeri olan çiftçi bu makina ile işini görür
Eğimli arazide kesinlikle lazerli olsun dediler.lazersiz ölçerden çok çekmiş birisi.lazerli ölçer çamurda ve söküm kalitesi mükemmel ama şasi büküyor dediler.ayhan dündar düşünüyoruz basit hafif.480 veya kubota mk5000 çekecek erkunt kepçeyle kamyona yükleyecek.

Eğimli arazide kesinlikle lazerli olsun dediler.lazersiz ölçerden çok çekmiş birisi.lazerli ölçer çamurda ve söküm kalitesi mükemmel ama şasi büküyor dediler.ayhan dündar düşünüyoruz basit hafif.480 veya kubota mk5000 çekecek erkunt kepçeyle kamyona yükleyecek.
Lazer dediğin elektironik sensör galiba
Eğer menunsanız ölçerden şasi güçlendirilir bence
Ölçer markayı ilk defa sizden duydum
Makinada elektironik sensör önemli
Bizde ilk sene dolaplı makina ile söktük çok işkenceydi