NEWHOLLAND T5 115

Ekim ayında T5 115 Electro Command aldık. Traktör şu an 70 saate kış geldiği için çok kullanma imkanımız olmadı. Yerli üretim Newholland�lara göre üstünlüğü tartışılmaz bile. Tabiki dünyanın en iyi traktörü değildir. Arazi büyüklüğü, toprak yapısı, ekipman ve ekilen ürün çeşitleri traktör seçimini etkileyen faktörler. İlginç yorumlar yapanlar olmuş. Farmall 115 C yi beğenen adam, T5 115 Electro Command�ı kötülemiş çok ilginç.
Hayırlı uğurlu olsun iyi günlerde kullanın, bırakın o kişiye göre case daha iyi olsun siz memmunsanız gerisinin pek önemi yok

İyi geceler kardeşim. Farmal C ile T5 aynı motoru kullanıyor. T5 Electro Command’ın Farmall C deki karşılığı tam bire bir olmasada Farmal 115 U ve Pro serisi. Newholland ı seçme sebebim ağırlıkla servis yedek parça ve ilerde çıkabilecek sorunlar karşısında muhatap bulabilmek olmuştur. Yoksa gönlümden geçen makina jhonn deree 6115MC’idi. fiyatıda hesabın içine mecburen katınca Newholland T5 kazandı.
T5 tam dengi Case farmall u evet ama pro bambaşka.jd6115mc çok farklı segment 6.sınıf motor onun dengi t6000 ve veya maxxum.Neyse önemli olan memnun olmak.T5 den daha iyileri vardır belki ama kötü motor değil.Memnunsanız sorun yok.

• Beğen
Tepkiler: Alexander
T5 tam dengi Case farmall u evet ama pro bambaşka.jd6115mc çok farklı segment 6.sınıf motor onun dengi t6000 ve veya maxxum.Neyse önemli olan memnun olmak.T5 den daha iyileri vardır belki ama kötü motor değil.Memnunsanız sorun yok.

Teşekkür ederim. Amacım traktör karşılaştırması yapmak değil zaten. Kendimize ve ülkemizdeki şartlara göre en uygun makinayı seçmek. 1999 model 70-66 kullanıyorduk. Tarlalarımızı lazerli tesviye ile düzeltip Mısır ekmeye başlayınca dönerli pulluk kullanmak elzem oldu. Onun için çift çeker traktör almak kaçınılmaz hale geldi. Yerli Newholland’ların teknoloji olarak kullandığım traktörden çokta farkı yoktu. Common Raill motor, yarı otomatik şanzıman oluşu ve işlediğimiz arazi büyüklüğüne göre T5 115 uygun geldi.

Teşekkür ederim. Amacım traktör karşılaştırması yapmak değil zaten. Kendimize ve ülkemizdeki şartlara göre en uygun makinayı seçmek. 1999 model 70-66 kullanıyorduk. Tarlalarımızı lazerli tesviye ile düzeltip Mısır ekmeye başlayınca dönerli pulluk kullanmak elzem oldu. Onun için çift çeker traktör almak kaçınılmaz hale geldi. Yerli Newholland’ların teknoloji olarak kullandığım traktörden çokta farkı yoktu. Common Raill motor, yarı otomatik şanzıman oluşu ve işlediğimiz arazi büyüklüğüne göre T5 115 uygun geldi.

T5 115 electro command kaca geldi ?

2017 model 235 bine geldi. (Traktör sıfırdı emisyon kanunundan dolayı 2018 Aralık’dan sonra 0 km olarak satamıyorlardı. Onun için eski kurdan verdiler.)

Emisyon kanunundan dolayı neden satamıyolar acaba yeni teknoloji motor eski olsa yasak diyeceğimde değil.Neyse döner pullukla paylaşımlar bekliyoruz benimde çok hevesim vardı ama malum bursa fuarında 4-12 ünlü profil pulluğu 21 bine bıraktılar ama borca girmedim normal profil şaseli 4-14 peşin 10 bine almıştım ben.Eskişehir özgür tarımdan.

Emisyon kanunundan dolayı neden satamıyolar acaba yeni teknoloji motor eski olsa yasak diyeceğimde değil.Neyse döner pullukla paylaşımlar bekliyoruz benimde çok hevesim vardı ama malum bursa fuarında 4-12 ünlü profil pulluğu 21 bine bıraktılar ama borca girmedim normal profil şaseli 4-14 peşin 10 bine almıştım ben.Eskişehir özgür tarımdan.
T5 115 Avrupa’dan direk geldiği için Tier 4a motorlar 2018 Aralık’ta son diye biliyorum. Hatta Afyon Newholland bayiinde 2 tane Electro Command var 2017 sıfır, bu sebeble plaka takılmış. Uygunda fiyat veriyor ama tesçil tarihinden 1 yıl geçmeden ziraat bankası kredi çıkartmıyor.

• Beğen
Tepkiler: FENOMEN

2017 model 235 bine geldi. (Traktör sıfırdı emisyon kanunundan dolayı 2018 Aralık’dan sonra 0 km olarak satamıyorlardı. Onun için eski kurdan verdiler.)

Hayirli olsun fakat yanlis tercih yapmissiniz.
Gonlunuzden geçen model 6115mc oldugunu soylemissiniz.
Sizden bi kac ay once 6115rc aldim.
Pazarliga ilk 6115mc ile baslamistim ve kampanya dahilinde 235 bin fiyat almıştım.

Teşekkür ederim. Sizede hayırlı olsun. J.d bayileri o dönem sizin dediğiniz fiyatın yanına bile yaklaşmadı. Çanakkalede 2017 j.d 6105MC vardı, 500 saatte 235 istedi. Bazı pürüzler çıktı onuda almadık. J.d bizim bölgede sıkıntı yedek parça servis bunları hesaba katınca N.h daha mantıklı oldu. T5’i hi-lo alsaydık belki pişman olurduk ama Electro Command olduğu için memnuniyetle kullanıyoruz. Sıkıntıda çıkmaz inşallah...

74f80498-15e4-4a8c-8374-51d9b7812f43.jpg
Merhaba, T5’in damper çıkışlarının üstündeki, civatalı 2 düğme ne işe yarıyor. Bilen arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.