New hollland Ts110a

TSA 100-110-
T6010 T6020
Tr6.120
Case maxxum 100-110

Bu traktörler birbiriyle aynı traktör donanımsal farklılıklar harici .
Elekrohidrolik şatil ve elektrohidrolik POWER şift özellikleri göze alındığında ortalama ilk 4000 saat ve 6000 saat aralığında şatil paket arızaları illaki masraf çıkartıyor.ve çıkaracakları masraflar en az 50 bin ve katları diyebilirim.
Çok temizinden bulmak lazım. Şahıstan olmali .ama kepçeli olunca iş daha da farklı bir hal alabilir.kepce traktöru yoran bir ekipman .iyi düşünmek lazım. Sürekli bir yük kapasitesinin altında ezilen bir traktör düşünmek lazım.
Çok tanıdık bildim olmali. Benim görüşüm.

• Beğen
Tepkiler: cemal ÖZTÜRK
TSA 100-110-
T6010 T6020
Tr6.120
Case maxxum 100-110

Bu traktörler birbiriyle aynı traktör donanımsal farklılıklar harici .
Elekrohidrolik şatil ve elektrohidrolik POWER şift özellikleri göze alındığında ortalama ilk 4000 saat ve 6000 saat aralığında şatil paket arızaları illaki masraf çıkartıyor.ve çıkaracakları masraflar en az 50 bin ve katları diyebilirim.
Çok temizinden bulmak lazım. Şahıstan olmali .ama kepçeli olunca iş daha da farklı bir hal alabilir.kepce traktöru yoran bir ekipman .iyi düşünmek lazım. Sürekli bir yük kapasitesinin altında ezilen bir traktör düşünmek lazım.
Çok tanıdık bildim olmali. Benim görüşüm.
Zaten masraf acmayacağını bilsem yarın giderim almaya 75lik yerli traktör parasına