New Holland TT65 vs TT4.65

Merhaba arkadaşlar bende tt4 55 var devirden çabuk düşüyor ve kendini toplayamıyor daha öncede tt 50 vardı bana göre bi fark yok açıkçası tt 50 yi arar oldum tt4 55 henüz 200 saatte servise sordum 600 saate kadar bekle bir vites fark olacak diyor ama mantık olarak tt 50 ye göre t4 55 5 beygir fazla olmasına rağmen 50 ilk kadar randumanli değil sizce açılırmi ben pek memnun değilim inşallah yanılırım aynı rampada aynı yükte tt50 ile tt4 55 aynı ve tt 50 ye daha iyi diyebilirim kullanan varsa açıklama yapabilir seniz sevinirim teşekkürler.

Merhaba arkadaşlar bende tt4 55 var devirden çabuk düşüyor ve kendini toplayamıyor daha öncede tt 50 vardı bana göre bi fark yok açıkçası tt 50 yi arar oldum tt4 55 henüz 200 saatte servise sordum 600 saate kadar bekle bir vites fark olacak diyor ama mantık olarak tt 50 ye göre t4 55 5 beygir fazla olmasına rağmen 50 ilk kadar randumanli değil sizce açılırmi ben pek memnun değilim inşallah yanılırım aynı rampada aynı yükte tt50 ile tt4 55 aynı ve tt 50 ye daha iyi diyebilirim kullanan varsa açıklama yapabilir seniz sevinirim teşekkürler.
Mart ayinda bizde sifir tt4.55 kabin klimalı 4wd power shuttle li modelinden aldik
ilk pullukla tarlaya girdigimizde beklentimizin altinda sonuc verdi.
cekmiyodu bayiliyodu.
servise baskilarimizin sonucunda mazot pompasini söktürüp bosch pompa servisine götürüp LDA yı aktif hale getirttik.
4-10 numara pullugu takviye 4 le ayila bayila zor cekiyodu.
pompa yapildiktan sonra ayni pullugu seri 1 le sesini degistirmeden cekiyor...

• Beğen
Tepkiler: Kutluca28
Kaç saatte şuan sizinki ve LDA ayı açıklarsanız sevinirim ayrıca yakıtta bi değişiklik oldumu çekişi artıp düzeliyor mu benim canım sıkıldı bu çekiş konusunda
Su an 260 saatte...
LDA pompanin üzerinde bulunuyor. turbonun basinciyla calisiyor.motor bayilinca devreye girip mazot takviyesiyle motoru tekrar canladiriyo. LDA daki yay sert oldugu icin devreye girmiyomus ve motor ondan bayiliyomus. Yayı ve parmak kadar bi mil var onu degistirdi pompacı baskada bisey yapmadi.

120 saatte pompayi söktürdük ve iyiki söktürmüşüz.
pompa sökülmeden dekara 4-10 ünlü pullukla 2 litre yakiyodu ve cekmiyodu.
Simdi dekara 1.4 litre ye düştü ve istedigimiz gibi cekiyo masallah.

opetten euro dizel al bi dene

• Beğen
Tt65 kullanıyorum 2015 aralıkta aldım ufak tefek şeyleri oldu ama memnunum tek sıkıntı starmax marka lastikler arazimiz taşlı kayalı olmamasına rağmen çatlak ve yariklar oluştu servis kullandıkça sertleşir bu sorun olmaz diyo bakalım inşallah

Sonuçta ikiside aynı motor sadece tt4.55 5 beygir fazla daha iyi çekmeli, çekmiyorsa mutlaka bir sorun vardır başka servise git bence.

• Beğen
tt65 ile case c serısını yolda denemıstık kucuk teker capındakı c serısını ıkısınınde hızları aynı tabı bırde su var case 2400 devırde o tt 65 3000 devırde demem o kı tt4 serısının sanzumanı ıle c srsının sanzumanı aynı onun ıcın yolda tt4 daha hızlı gıdecegıne emınım

TT65 eski model mi acaba benimki 5 yıl oldu daha 2500 devri geçmiyor motor zaten 2300 devirde 65 hp 3000 ni görse heralde 75 hp felan gelir:)

TT65 eski model mi acaba benimki 5 yıl oldu daha 2500 devri geçmiyor motor zaten 2300 devirde 65 hp 3000 ni görse heralde 75 hp felan gelir:)
Benim.65c nin teker olcusu 14.9.30 du 2012 modrl tt65 ile ayni. Hizda gidiyor 16.9.30 olcusunde olan case jx c yolda gcer tt serisini
2500 devir son pompa ayari yaptiranlar 2750 devre kadar actiryorlar yoldaki hizda epey farki olur

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi