New holland tt4 hidrolik kollar

Y şener doğru söylemiş içteki kol senin hassasiyet ayarı yapmanı sağlar yani bi nevi otamatik ayarı çift sürerken ne kadar yukarı çekersen pulluk en ufak zorlamada otamatik devreye girer yani yukarı doğru geldikçe pullugun toprağa mukavemeti azalır distaki yani camurluk taraftaki kol derinlik ayarı sen çift sürmeye başlarken ikiside aşağıda olsun sonra pullugu çekmeye başlayınca ictekini yukarı çek baktın nerde rahatlıyor orda bırak sonra dıştaki kolla istediğin derinliği de ayarla daha kollara dokunma sıra başlarında lift otomatik le pullugu kaldır indir

TrakKulüp Mobil Uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

• Beğen
Tepkiler: ekiz
O kollar doğru çalışıyor. Traktör çift sürerken koltuğa yakın kolu hafif hafif yukarı çek ve traktörün rahat olduğu pozisyonu yakala yâda pulluk derinligini istediğin yere ayarla.

• Beğen
Kollariniz dogru calisiyor eger o tam.kalkmaya basladigi noktadan biraz daha yukarida kaldirmaya baslasaydi hassiyetinizde iyi calismiyor olurdu buda size. 1 2 vites dusuk cift sureme arti fazla yakit yaktirirdi traktorunuze
pullukta hidrolik kumanda kollari ayarini tt4 kullanicilarina sormanizda fayda olur

• Beğen
Kollariniz dogru calisiyor eger o tam.kalkmaya basladigi noktadan biraz daha yukarida kaldirmaya baslasaydi hassiyetinizde iyi calismiyor olurdu buda size. 1 2 vites dusuk cift sureme arti fazla yakit yaktirirdi traktorunuze
pullukta hidrolik kumanda kollari ayarini tt4 kullanicilarina sormanizda fayda olur
Hazır konu açılmışken bende araya kaynak yapim. ☺️
Şimdi çamurluk tarafından derinliği ayarlıyorum, koltuk tarafından hassasiyeti ayarlayıp çifte başlıyorum güzel güzel sapan arkamdan gelirken benden taraftaki kol yavaş yavaş kaçırmaya başlıyor aşağı iniyor. Nedeni ne olabilir ki.

Şimdi çamurluk tarafından derinliği ayarlıyorum, koltuk tarafından hassasiyeti ayarlayıp çifte başlıyorum güzel güzel sapan arkamdan gelirken benden taraftaki kol yavaş yavaş kaçırmaya başlıyor aşağı iniyor. Nedeni ne olabilir ki.
Traktör ne kaclik

• Beğen
Tepkiler: ziyaretci70

Yani basagi çok bilmiyorum ama NH lerde iki kol var dıştaki derinlik içteki hassasiyet ayarı ama çifte giden traktörün kolu iniyorsa muhtemelen hidrolik kaciriyodur.kesinlikle servise bi sor garantisi varmı hala

Var var bence de yağı az ondan kaçırıyor olabilir. Bakalım yarın servise gidecez.

Bakır pul falan oluyor o kolları yerinde tutan. Masseylerde öyle. Pul eskiyince kolu yerinde tutmuyor kollar kendi kendine kalkıyor öyle bişey olabilir

Koltugun kenari yada koltuk kolcaginin carpip indirme ihtimali varmi dsaridan bir mudehale yoksa kollarda cok rahat hareket ediyorsa. Alttan vidalarindan biraz skabilirsiniz. Hidrolik ten yada traktorden kaynaklanan bir sorun deil.traktorun arkasindan baktiginizda. Kumanda kollarinin. O kismini girursunuz vidalarini biraz skilarsaniz sorun cozulur buyuk ihtimal ile