New holland tt4.75

Hattat T4000 bu nasıldır yakıt olarak
T4100 balye makinesinde Fiat 70-56 dan fazla yakıyor.
İlla sıfır olmayacaksa
Massey 5410 -20-30
Kubota 8540 -9540
Deutz 410
Johnderee 5085m Bu makinaları seçerdim ben.
5410 pullukta, 7 km/h hızı anca görebiliyor.
nh td 110d nasıl
Aleyküm selam, Servis ihtiyaçları var, frenler zayıf, TD75D nin, zamanlama dişlileri 4000 TL tutuyor.
NH TT4.75 yolda 400 gr/km yakıyor.100 dekar arazide çalışır,

T4100 balye makinesinde Fiat 70-56 dan fazla yakıyor.

5410 pullukta, 7 km/h hızı anca görebiliyor.

Aleyküm selam, Servis ihtiyaçları var, frenler zayıf, TD75D nin, zamanlama dişlileri 4000 TL tutuyor.
NH TT4.75 yolda 400 gr/km yakıyor.100 dekar arazide çalışır,

Hocam 5410 pullukta 7km/h anca görebiliyor derken ne demek istediniz anlamadım? Bir traktörün ideal pulluk sürati 6 ila 7 km/h civarıdır zaten. 5410 un kaç km/h süratla nadas yapması gerekiyor?

Hocam 5410 pullukta 7km/h anca görebiliyor derken ne demek istediniz anlamadım? Bir traktörün ideal pulluk sürati 6 ila 7 km/h civarıdır zaten. 5410 un kaç km/h süratla nadas yapması gerekiyor?
Traktör ağırlığına göre motor gücü düşük kalıyor, Perkins motorun, 1800 devirle 7 km/h hızda rahat sürüm yapması iyi olur.Toprak işleme de 6 sınıfında olduğu gibi motorun stabil, devir değiştirmeden, sabit devirde çalışması beklenir, örneğin, Same Silver, JD 6RC, Case Maxxum, NH T5000, Kubota M108S gibi sayabiliriz.
MF 5400 serisinde 2. kademe genel hızı biraz yavaş kalıyor, 2 C-D vitesler, 6-7 km/h hızı görmeliydi, 3A da ek güç üretimi şanzıman ekstra yağlaması devreye girmez.

• Beğen
Tepkiler: Ysener
Arkadaşlar ben 0 alcam tumason almayi da düşünüyorum sizce nasil bu en sin cikan serisi güzel bence
Bizim burada Tümosan bayağı var arza biraz şoförden kaynaklanıyor çünkü hor kullamayi bilinçsiz kulanıma tolerans az burada birisi var 2007 den beri kullanır balata firen falan hepsinde olan küçük arzalar
Diğer bir şahıs var daha ilk traktörü adam ikisene oldu alalı 2. şanzımanı yaptırdı
Arkasına bağlamış birtonluk sürgülü tapanı traktör boş iken kesekden gitmiyor ogustos sürümü onu kırmaya çalışıyor çırptırarak traktörü sonra şanzıman
Yani alırsan ona göre kullan yüksek HP ihtiyacın varsa diğerleri pahalı buda ucuz ayağını yorgana göre uzat durumu bir bozdunmu 10 senede zor topluyor insan

Arkadaşlar ben 0 alcam tumason almayi da düşünüyorum sizce nasil bu en sin cikan serisi güzel bence
Tumosan nh ağırlıklı bizim burası, tumosan da güzel traktör konfor teknolojik birşey beklemiyorsaniz alabilirsiniz, illaki oda arıza verebilir yada çok sağlam çıkabilir, bütçe tercih meselesi