New Holland TD65D mi yoksa case jx65c mi çok açil yardım

Ynt: New Holland TD65D mi yoksa case jx65c mi çok açil yardım

YUSUFTUYLUOGLU link=topic=78667.msg930768#msg930768 date=1414608093' Alıntı:
benimki Mürüvvet 4 ayaktan çeker... ;D
seninki en iyisi hiç yoktan yakıtı ucuz ver samanı otu yesin dursun ne yağ yakar ne rektefe ister senede bir yavru da doğurur ama döytz öylemi hep hazırcı cepten yiyor mazot koyma 1 adım ilerlemez insafsız ama mister dört nal açken bile gider :D

Yanlış anlamassan sen traktörünü bayi yerine dışarıdan fiayt araştırması yaptınmı yani dışarıya satsan diyorum v eCase alacaksan eğer aradaki farkda kapanmış olur yada 15.000 TL giib uçuk olmaz.
AYRİYETTEN KAFAMI KARIŞTIRAN SENDE 2006 MODEL td65d VAR DİYORSUN OZAMAN SEN NİYE AYNI MARKANIN AYNISINI ALIYORSUN ONU ANLAMADIM 6 yAŞINDA Bİ TRAKTÖRÜN VAR MAŞALLAH.

İbrahim kardeşim Case ıh 65c al derim nedenmi onun dengi new holland t4.65 powestar. deutz un agrolux 310 u erkunt nimet 70 i falan onun dengi degil teknolojı olarak daha aşarıda modeller tabiiki fiyatları ucuz.Jxc nin dengı deutzlar avrupa olanları onlarda pahalı 100 beygırlıklerı 55 60 bın euro.Uzun lafın kısası jxc tdd ye gore daha teknolojık bır traktor bence case ıh jx65c derim tabııkı karar senın hayırlı olsun. Jxc nın motoru 4 silindirli tft motoru yanı şu an pıyasanın en kalıtelı motorlarından.

:D yahu ilk once bi sorun vatandasa elindekinden memnun kaldinmi buzamana kadar diye agzi olan konusmus :D tmm caseye kotu demiyoruz ama case en basitinden nh den teknolojik olamaz cunki nh nin arka tarafindan uretilip cikiyo yerlileri diyosunuz 4 piston az yakar nasil az yakiyor 4 olupta bi motor evet nh 65 3 piston ama hic arastrdiniz mi 3 piston ama nasil 3 piston capi buyuklugu vs. Casede iyidr hosdur ama mavi baskadr alk-*s

o ne kadar para yaww td ye bence case al derim hem nh den rahat yakısıklı yaklasık 2 ay önce bi akrabamız td 90d blue master mi nedir ondan aldı 84 000 aldı