New holland td110d bluemaster mı hattat t4110 mu

Kuyruk mili dişlisi uzun ömürlü bir model bakıyorsunuz, anladığımız kadarıyla, Mc Cormick C Max seriden çok memnunduk, belki bize iyisi denk gelmiştir, tık demedi.
İnşallah arıza vermeden kullanmaya devam edersiniz ama dediğim gibi ben hattatla new holland arasında bir kıyaslama istiyorum sizden

• Beğen
Tepkiler: The_Hoca
İnşallah arıza vermeden kullanmaya devam edersiniz ama dediğim gibi ben hattatla new holland arasında bir kıyaslama istiyorum sizden
Traktörler balye makinesinde kullanılıyor, ormanda kullanılmıyor, kuyruk milinde balyede kullanmakla vinçte kullanmak arasında fark olabilir, bilemeyiz, tecrübemiz yok.

The_Hocam kaç saat dayandı mc nin dişli​

10 000 saat kadar kullandık, hiç arıza vermedi.Traktör satıldı.Balye makinesinde kullanımı 5000 saat üzeridir.

• Beğen
Tepkiler: mahmuts0
Ormanda sürgü çekme işi varsa hattat massey erkunt başak John deere o işlere gelmez. Ama makara kullanacaksan kuyruk mili güçlü olanını al. Fiat ( New holland yani ) sürgü çekmede 1 numaradır. Hele 7066 8066 bulursan harika olur. Ama römorkla yük de çekecem diyorsan massey ve türevleri fiat ın 2 katını götürür. Fiat ta fren yoktur massey ve türevleri özellikle massey lerde çok güzel fren vardır. Deutz ve same de alçak olmamaları kaydı ile ormana uygundur. Ancak deutz ve same sallı olmadığından önünü çabuk keser. Ormanda en kötü fiat en iyi massey den iyidir. Yolda yükte ise en kötü massey en iyi fiat tan iyidir.

Ormanda sürgü çekme işi varsa hattat massey erkunt başak John deere o işlere gelmez. Ama makara kullanacaksan kuyruk mili güçlü olanını al. Fiat ( New holland yani ) sürgü çekmede 1 numaradır. Hele 7066 8066 bulursan harika olur. Ama römorkla yük de çekecem diyorsan massey ve türevleri fiat ın 2 katını götürür. Fiat ta fren yoktur massey ve türevleri özellikle massey lerde çok güzel fren vardır. Deutz ve same de alçak olmamaları kaydı ile ormana uygundur. Ancak deutz ve same sallı olmadığından önünü çabuk keser. Ormanda en kötü fiat en iyi massey den iyidir. Yolda yükte ise en kötü massey en iyi fiat tan iyidir.
Öncelikle 2. El almayacağım 0 alacağım sonrasında hem çekmede hem yolda kullanacağım daha da sonrasında mfye para yetiremem ben hattatın cammon railini almaya karar verdik inşallah yüzümüzü güldürür arıza vermez