New holland 2013 65 56 orjinal kabin 1200 saat 2wd

Galerinin biri 65 56'ya 69000 Fiyat çekiyo bana pek makul gelmedi, aklıma takıldı. Alacak arkadaşlar içinde güncel bilgi olsun istedim
Screenshot_20200128-233453_sahibindencom.jpg

• Beğen
Tepkiler: Adigee55
Bizde jd yi 67 ye almistik.Bu traktorun ne ozelligi varda bu kadar fiyat cekiyorlar anlamiyorum.Gecen biri 2012 model jd 5065 kabinli 2 wd yi 41 e vermis.Cok temiz traktordu.Ikisi arasinda ne fark var.Bana gore jd ondan cok daha saglam.

• Beğen
Tepkiler: Ahmet9797
Bizde jd yi 67 ye almistik.Bu traktorun ne ozelligi varda bu kadar fiyat cekiyorlar anlamiyorum.Gecen biri 2012 model jd 5065 kabinli 2 wd yi 41 e vermis.Cok temiz traktordu.Ikisi arasinda ne fark var.Bana gore jd ondan cok daha saglam.
Evet jdler sağlam ama max tork devrine 18 gazda ulaşıyo birde bizim balıkesirde jd servisi nh servisi gibi iyi değil. Diğer illerde jd servisleri nasıl bilemem. Eksi yönleri bunlar benim gördüğüm.
Jd İzmirdeki fabrikada kuvvetli bir lobi faaliyeti yaparsa, belki ancak o zaman Nh dominasyonuna son verir

• Beğen
Evet jdler sağlam ama max tork devrine 18 gazda ulaşıyo birde bizim balıkesirde jd servisi nh servisi gibi iyi değil. Diğer illerde jd servisleri nasıl bilemem. Eksi yönleri bunlar benim gördüğüm.
Jd İzmirdeki fabrikada kuvvetli bir lobi faaliyeti yaparsa, belki ancak o zaman Nh dominasyonuna son verir
Yeni modellerde max tork a daha dusuk devirlerde ulasiyo benim bildigim.Servis konusunda nh kadar olamaz jd adamlar neredeyse koylere bile servis acacaklar😀Insaallah jd nin servisi daha cok yayginlasir.

• Beğen

Yeni modellerde max tork a daha dusuk devirlerde ulasiyo benim bildigim.Servis konusunda nh kadar olamaz jd adamlar neredeyse koylere bile servis acacaklar[emoji3]Insaallah jd nin servisi daha cok yayginlasir.
Senin dediğin gerçekleşenilir; Jd Türkiyede traktör piyasasını ele geçirmek istiyor, Türkiyeye yaptığı yatırımlardan ben bunu çıkardım.
New holland gibi olmak istiyor, New holland'ın hükmüne son vereceğe benziyor.
Türkiyede bu zamana kadar harcadığı paralara ek olarak, +250milyon$ daha harcasa bu an itibari ile gerçek olur, Tartışmaya açık yorumlarınızı bekliyorum[emoji6]

• Beğen
John Deere servis ve yedek parca işini iyice bi yayginlastirsa piyasayi ele gecirir.Insanlar jd ye parca tedarigi konusunda guvenemiyorlar.Bizim buralar icin konusuyorum,jd nin parca ve servisi biraz daha yaygin olsa cogu kisinin alacagina eminim.Bizim traktoru gorenler traktorun hasi bunlar ama parcasi sıkıntılı diyolar.Insanlar nh ye 2.eli ve parca konusunda guveniyorlar,onlarda biliyor saglam olmadigini ama iste...

• Beğen
Senin dediğin gerçekleşenilir; Jd Türkiyede traktör piyasasını ele geçirmek istiyor, Türkiyeye yaptığı yatırımlardan ben bunu çıkardım.
New holland gibi olmak istiyor, New holland'ın hükmüne son vereceğe benziyor.
Türkiyede bu zamana kadar harcadığı paralara ek olarak, +250milyon$ daha harcasa bu an itibari ile gerçek olur, Tartışmaya açık yorumlarınızı bekliyorum[emoji6]
Türk traktör nerdeyse 50 yıldır ülkemizde traktör üretimi yapıyor jd daha yeni açmış fabrikayı sadece kendi payını biraz arttırır new hollanda pazarda rakip ben şu an görmüyorum 2. El alım satım yedek parça hepsinde new holland üstün kalite isteyen ithal alıyor zaten

Türk traktör nerdeyse 50 yıldır ülkemizde traktör üretimi yapıyor jd daha yeni açmış fabrikayı sadece kendi payını biraz arttırır new hollanda pazarda rakip ben şu an görmüyorum 2. El alım satım yedek parça hepsinde new holland üstün kalite isteyen ithal alıyor zaten
Çok doğru şu an hangi marka olursa olsun new hollanda Türkiye pazarında rakip olamazlar, bunun icin ciddi bir geçmişi var piyasaya oturmuş, bu düzen böyle gider gibi duruyor pazar payinda 1.

• Beğen
Tepkiler: CELAL KARABULUT
Tümosan 60 80 daha iyi seçenek bence. Her zaman söylerim tutulan neyse onu alın diye.
Zamanında 3.105i 75bine alıyorduk. Pahalı + bize fazla diye 63bine 80lüks erkunt aldık. 3105 30bin + koydu erkunt 10bin koydu koymadı. Kırmızı gri gövde ye bakın şu an mavilerle yarışıyor. Dayımda 220binde 8v megane 1 vardı. Kapak yaptırılması gerekiyordu dayım uğraşmadı. Üzerine 6bin verip 150binde kazasız marea aldı. Yani pazara çıkarttığı anda.
Ha biz ömürlük kullanırız desenizde bence yine 65 bin fazla. 2000-3000 saatte daha donanımlı güçlüleri bulunur.

Tümosan 60 80 daha iyi seçenek bence. Her zaman söylerim tutulan neyse onu alın diye.
Zamanında 3.105i 75bine alıyorduk. Pahalı + bize fazla diye 63bine 80lüks erkunt aldık. 3105 30bin + koydu erkunt 10bin koydu koymadı. Kırmızı gri gövde ye bakın şu an mavilerle yarışıyor. Dayımda 220binde 8v megane 1 vardı. Kapak yaptırılması gerekiyordu dayım uğraşmadı. Üzerine 6bin verip 150binde kazasız marea aldı. Yani pazara çıkarttığı anda.
Ha biz ömürlük kullanırız desenizde bence yine 65 bin fazla. 2000-3000 saatte daha donanımlı güçlüleri bulunur.
Tümosan daha ne çeliği işlemesini nede dişli yüzeyi yapmasını biliyo,
Motoru güçlü o ayrı