nedir bu Deutz ?

hocam bu test raporlarından bu traktörleri karşılaştıramazmıyız.

Traktörün biri ana motor, öbürü yardımcı motor sınıfında yapılmış, işe göre tercih yapılacak, ot biçeçeksen hafif motor alacaksın, powermix sonucu bir tık yüksek fakat manevrası iyi, totalde daha iyi sonuç çıkabilir, at sahibine göre kişner, %26 şoför yakıtları oynatır, çok ince hesap yapamıyorum.Genele bakarsak aynı sınıfta %10 gibi traktörden dolayı yakıt oynayabilir.Hatta kademesiz şanzıman yakıtları, yarı otomatik şanzımanlardan yüksek çıkabiliyor.

• Beğen
Tepkiler: LS90PLUS
peki neye göre fazla yakmaz yani , diyen var mı ben nh ile denedim xx lt yaktı Deutz yy litre yaktı , yada mf ile denedim vb vb gibi gerçekten bir veri var mı ?

zira şunu söyleyeyim , birgün parçacıda duruyorum adam diyor ki neler çok yakıyor , vb vb sayıdı döktü , amca sende ne var dedim td 75 var dedi daha önce ne vardı dedim mf 35x varmış ona göre nh çok yakıyormuş , hiç polemik yapmadım evet amcacım öyledir dedim ve kaçtım.

demek istediğimi anlatabildim mi ?

Deutz elmasıyla xxx marka elmayı kıyaslayan var mı ?
Fazla yakmamasının nedeni mazot pompası kullanmaması. Farklı bir teknoloji var bu traktörlerde.

Fazla yakmamasının nedeni mazot pompası kullanmaması. Farklı bir teknoloji var bu traktörlerde.

Traktör toplam verimliliği %30 ve üzeri civarlarında, yakıt pompasının regülatöre sahip olması ve her pistona ayrı yakıt pompası bulunması bir detaydır, motor şanzıman uyumu, şanzımanın güç aktarım değerleri, lastikler, malzeme kalitesi ve standartları, motorun ısıl kayıpları v.s. Power mix sonuçları ne kadar yaktığını gösterir.