Neden Kubota ?

Bi ara düşünmüştük ancak traktör hafif gelmişti. Torkunu hatırlamıyorum ama ağırlık olarak düşüktü. Ama almamamızın %90 sebebi malatya bayisi hakkında duyduklarımdı. Anlatılanlar gerçekse altın olsa almam

Motor torkları düşük sayılır,tüy sıklet motorları var.Dönüş açıları fazla olduğu için istavroz dişli aşınması fazla olacaktır,demedi demeyin.Kullanım konforuna söz yok.Ara işler için düşünülür.
On tekerlek bağlantıları konik disli olduğundan istavroza zarar verecek herhangi bir durum yok. Standart traktorler gibi mafsal ile bagli değil yani tekerlekler. 3 adet Kubota sahibiyiz , 1 adet m108 2 adet 9540 hepsi aşağı yukarı 1000 li saatlerde ve balyasından tutun her türlü isimize koşuyoruz. Simdiye kadar tık demediler Maşallah . Daha 1 yılı yeni devirdi traktörler siz düşünün birde iş yoğunluğunu :) Almak isteyenler , merak edenler her soruya açığım.

TrakKulüp Mobil Uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

• Beğen
Tepkiler: The_Hoca
On tekerlek bağlantıları konik disli olduğundan istavroza zarar verecek herhangi bir durum yok. Standart traktorler gibi mafsal ile bagli değil yani tekerlekler. 3 adet Kubota sahibiyiz , 1 adet m108 2 adet 9540 hepsi aşağı yukarı 1000 li saatlerde ve balyasından tutun her türlü isimize koşuyoruz. Simdiye kadar tık demediler Maşallah . Daha 1 yılı yeni devirdi traktörler siz düşünün birde iş yoğunluğunu :) Almak isteyenler , merak edenler her soruya açığım.

Birebir çevremde olmadığı için soruyorum. Buçuklu modelleri çıkınca benim için her yönüyle tamamlanmış oldu. Son serilere lift o matik koydular mı bilmiyorum. Sürümde cansız olduğu söyleniyor tümosanı ararmıyım ?

Buçuk olması cok iyi fakat bizdekiler bucuksuz olmasina rağmen gayet yeterli. Lift o matik olmamasını bende sıkıntı etmiştim ama hic sorun etmiyorum simdi. Tek kolla zaten indir kaldır yapıyorsunuz, kolların yerleşimide güzel olduğu icin sıkıntı çekmezsiniz. Çekiş konusunda birsey diyemem biz aldık ve pompa ayarı yaptırdık cok gecmeden, şu anda civi gibi hepsi 😀 ..9540lar ile 5li 12 numara pulluk ile 6-8 km arası sürüm yapıyoruz toprağımızda oldukça sert . Yakıtları da new holland a göre oldukca düşük. 1 adette td100 var onunla karşılaştırma yaptığımda. Dönüş acısı vs bahsetmem gerek yok heralde :)

• Beğen
Tepkiler: srtys