Nasıl bilirsiniz 88 65-46

9f03a16f568783d6f632a5ffff0979a7.jpg

480 kullandım, kumanda kolunu indirip kaldirmak zor değildi, sadece derinlik ayarını her sırabaşında ayarlamak pratik değildi, somun ayarladım sonralararı, pahalı bişeye gerek yok bencede.
Ayrica merak ettigimden soruyorum, kendi 65-46 temizliğinde fiyat farkı istemeden 70-56 takas teklif etseler kabul edermisiniz meselâ?

Mehmet ilaç pompasından memnunmusun? Bende de var ben hiç memnun değilim. Tarmak 600 lt. Önce pompa ayaklarını kırdım. 500 liraya patladı. Ekinlere gleen atarken kolların bağlantı yerlerinden koptu kaynak yaptık yine koptu sök tak imanım gevredi. Ortanın bir diş üstüne taktım bu sefer yüksek olsun diye. Ayrıca yayları çok kötü hemen salıyor. Ama napçan kullanıyoruz.

Mehmet ilaç pompasından memnunmusun? Bende de var ben hiç memnun değilim. Tarmak 600 lt. Önce pompa ayaklarını kırdım. 500 liraya patladı. Ekinlere gleen atarken kolların bağlantı yerlerinden koptu kaynak yaptık yine koptu sök tak imanım gevredi. Ortanın bir diş üstüne taktım bu sefer yüksek olsun diye. Ayrıca yayları çok kötü hemen salıyor. Ama napçan kullanıyoruz.
Ben alalım 2.5 sene oldu ben memnunum ama karıştırıcı biraz beğenmiyorum