Modifiye Kokan Konular Bunlar c(: Jameson & Pionner

Ynt: Modifiye Kokan Konular Bunlar c:) Jameson & Pionner

paylaşım için tşk bi klima eksik onuda taktır traktör tam olsun o zaman nasıl iş yapılır :) sonradan takma kabinlerde pek randımanlı olmaz ileri doğrı zırt pırt sarsıntıdan kabin sıgortaları atıyo bizim diğer sameyle fiatın kabinleri sonrdan takma ne kabin ışıkları çalışıyor nede tepe lambaları 2 ayda bir sanayiye götürüyorum kabin sigortalarını baktırmaya...

emeğine sağlık mf ye yakışmış modifiye
cd li teyp almadığın iyi olmuş bizim burada sordum şu çakmaklığa takılan flaşlı dalgalardan 45 tl di yanlış hatırlamıyorsan el kumandası vardı birde ayrıca direksiyona takmayada kumandası vardı

güle güle kullan :) paylaşım için teşekkürler

bizm td de cd li var bu zmna kadar tık demedi tarla fln hiç bişe demiyo bu zmna kadar cdyi çalmadığı olmadı ne takarsan çalıyor ayrıca flaşı fln var ama kullanmıyorz kumandalı
orjnal kabin deil
güzl olmuş neon :D

djzeus link=topic=38869.msg335024#msg335024 date=1296775085' Alıntı:
paylaşım için tşk bi klima eksik onuda taktır traktör tam olsun o zaman nasıl iş yapılır :) sonradan takma kabinlerde pek randımanlı olmaz ileri doğrı zırt pırt sarsıntıdan kabin sıgortaları atıyo bizim diğer sameyle fiatın kabinleri sonrdan takma ne kabin ışıkları çalışıyor nede tepe lambaları 2 ayda bir sanayiye götürüyorum kabin sigortalarını baktırmaya...
şu anda öle bi sorunlarla karşılaşmadık ama karşılaşmayız inş.soğuk klima var ama sıcağın boruları hazır onu taktırmadık gerekli bişeyler varmış.onlarda pahalı olur dediler tamam bizde gerek yok zaten soğuk olsun yeter dedik.
enter link=topic=38869.msg335740#msg335740 date=1296896074' Alıntı:
emeğine sağlık mf ye yakışmış modifiye
cd li teyp almadığın iyi olmuş bizim burada sordum şu çakmaklığa takılan flaşlı dalgalardan 45 tl di yanlış hatırlamıyorsan el kumandası vardı birde ayrıca direksiyona takmayada kumandası vardı

güle güle kullan :) paylaşım için teşekkürler
onlardan arabaya aldım bidaha da almam bi ay dayandı.oynama yerinden sorun çıkarıyo ya içindeki kablo yada kökten gidiyo.bende öle osrun oldu.bundan memnunum.
massey ferguson 277 gold link=topic=38869.msg335742#msg335742 date=1296896616' Alıntı:
tokmakcı bide yazı bekliyoru arka cama ____TOKMAKCI_____ DİYE
Ayıpsın en önemlisi o zaten zaman oldumu yaptıracam.
real_!! link=topic=38869.msg338874#msg338874 date=1297418412' Alıntı:
bizm td de cd li var bu zmna kadar tık demedi tarla fln hiç bişe demiyo bu zmna kadar cdyi çalmadığı olmadı ne takarsan çalıyor ayrıca flaşı fln var ama kullanmıyorz kumandalı
orjnal kabin deil
güzl olmuş neon :D
biz bile bile almadık ya gerek de yok Micro sd hafıza kartını içine takıyorum çıkma şansı yok pis görüntü yok Bülent gökçe açıyorum dinle :D
YORUMLAR İÇİN SAĞOLUN...

Ali mf ye ne etmişsn böyle yaw araba gibi olmuş süper süper birde turbo crom egzoz falan da taktir on numara olur farlara xenon da güzel olur sinyalleri de bağlat burdurun e 30 u olur 265s sonra tutmayın mf yi =)