Mod yükleme programı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Arkadaşlar oraya cevap yazamadığım için buraya yazıyorum. lsmi mod yükleme programının ve öteki programın linkleri çalışmıyor indiremiyorum bi ilglenirseniz sevinirim :) Birde bu zip dosyalarını programla yükleyebilme olanağımız varmı acaba ? Arkadaşlar biraz fazla yük oluyorum ama bire şunu sorcam bu bina ve diğer eklentileri yani bazı arkadaşların çektiği ekran görüntülerinde oyun farklı bir şekilde görünüyor onları nasıl ekliyoruz. ben 2 adet bina indirdim siteden ama ekleyemedim ve oyunun haritası varmı varsa nereden açılıyo :) Bu kadar soruyu sormamın nedeni dazla kalabalık yapmamak için. Vereceğiniz bilgiler için şimdiden teekkür ederim.

Ynt: Mod yükleme programı

@WoLf@ link=topic=16824.msg150549#msg150549 date=1233912210' Alıntı:
Arkadaşlar oraya cevap yazamadığım için buraya yazıyorum. lsmi mod yükleme programının ve öteki programın linkleri çalışmıyor indiremiyorum bi ilglenirseniz sevinirim :) Birde bu zip dosyalarını programla yükleyebilme olanağımız varmı acaba ? Arkadaşlar biraz fazla yük oluyorum ama bire şunu sorcam bu bina ve diğer eklentileri yani bazı arkadaşların çektiği ekran görüntülerinde oyun farklı bir şekilde görünüyor onları nasıl ekliyoruz. ben 2 adet bina indirdim siteden ama ekleyemedim ve oyunun haritası varmı varsa nereden açılıyo :) Bu kadar soruyu sormamın nedeni dazla kalabalık yapmamak için. Vereceğiniz bilgiler için şimdiden teekkür ederim.
haritaya bina eklemek için giants editör programının pc nizde kurulu olması gerekiyor giants editor prgramına sahip olduğunuz zaman yapacağınız şey şu;
oyunun kurulu olduğu sürücüden oyunun klasörü içindeki data/maps kalsörüne giriyoruz örneğin ambar ekliyeceğiz o indirdiğimiz ambar dosyasını rardan çıkartıp içindeki .i3d uzantılı dosyayı data/maps klasörü içine atıyorsunuz(genelrde maps klasörünün içine atılır ama yamayla gelen readme dosyasında nereye atıcağınız yazıyordur)daha sonra maps klasöründe bulunan map01 adlı dosyayı giants editor programıyla açıyoruz...Açtığımızda oyunumuzun haritası karşımıza geliyor şimdi sol üst köşede file/import linkini tıklıyoruz ve karşımıza gelen pencerede biraz önce maps klasörüne attığımız ambarın .i3d dosyasını bulup tamam diyoruz ve import ediliyor(import işlemi pc nin özelliklerine göre uzun zaman sürebilir panik yok!) ambarımız yüklendiği zaman istediğiniz yere uygun şekilde yerleştirdikten sonra kaydet diyip programı kapatıyoruz artık haritamızda ambarımız var iyi oyunlar...

Ayrıca mod installer programını senin için uplod ettim buyur buradan
Ayrıca zip şeklinde yükleme yapılmıyor yeni yükleme çeşidi çıkarmadılarsa iyi forumlar...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...