Mini tiller tavsiye

Çok güzel aletler , iyi iş çıkarmışlar. Ethem bey anladığım kadarıyla hem yenilikçi bir çiftçi hemde alet edavatinizi ticari zarar etmeden eskimeden değiştiren başarılı bir ticaret adamisiniz. Takdir ediyorum sizi , başarılar diliyorum.

Tesekkur ediyorum ekipmanlarimi tam randimanla kullaniyorum cok kullanildigi icin cabuk yipraniyorlar zarar etmeden mantikli sekilde degistirmeye calisiyorum

Tesekkur ediyorum ekipmanlarimi tam randimanla kullaniyorum cok kullanildigi icin cabuk yipraniyorlar zarar etmeden mantikli sekilde degistirmeye calisiyorum
Günümüzde ekonomiye uygun olmayan alış veriş yapanlar maalesef zor duruma düşüyor. Piyasa gerçeklerini iyi takip etmek lazım. Para eden aletleri değerini bulunca eskitmeden satıp yenisiyle değiştirmek iyi olur. Hem teknoloji yakından takip edilince verimlilik artar , hemde amortisman maliyeti düşer böylece. Hatta bir alet ucuzsa 2-3 tane alıp koyucan kenara , hiç kullanma seneye sat , bazı aletler senede katlıyor fiyatı. Enflasyon ortamında bunları göreceğiz , insanlara ütopik geliyor ama takip edin bunu göreceksiniz doğruluğunu.
2-3 tane Aysan , 2-3 tane gübre serpme vs alın koyun kenara seneye en az iki katı olacak. Faizler kazandırmaz o kadar.

• Beğen
Tepkiler: Ethem ertürk
Mini tiller almayı düşünüyoruz aklımda orhay tarımınkiler var başka önerebileceğiniz marka var mı? Tek şase olsun istiyoruz onun için 29ludan yukarı yok diye biliyorum traktörler 107 ve 120 HP ikisinden birinde kullanıcaz ufak gelir mi?

Merhabalar öncelikle.
Mini tillerde tavsiyem Bks Tarim Makinalaridir.
Tek sase mini tiller 29 A kadar var fakat istenirse (özel ölçü oluyor )
31 li olabilir.

Almayi düsunuyorsaniz uygun fiyattan
Ayarlariz.