Mekaniğin Elektronikle Kontrolü / Trakkulüp Otomasyon Merkezi...!!!

Ynt: Mekaniğin Elektronikle Kontrolü / Trakkulüp Otomasyon Merkezi...!!!

elektronikle uzun zamandır ilgileniyorum, baskı devre tasarımı, kurulumu, montajı konusunda bildiğim her konuda yardımcı olurum.

TnisayG link=topic=73088.msg866773#msg866773 date=1394970405' Alıntı:
elektronikle uzun zamandır ilgileniyorum, baskı devre tasarımı, kurulumu, montajı konusunda bildiğim her konuda yardımcı olurum.
sağolasın peki ömerin en başa koyduğu
Videodaki kumandayi yapabilirmisin

NAİL KIZIL link=topic=73088.msg866592#msg866592 date=1394924156' Alıntı:
hiç sorun değilde yine karıştırmışın :D
omerfarukkoc link=topic=73088.msg866590#msg866590 date=1394923831' Alıntı:
Ben Yukarı da Murat Yazdım Ama O Senmiydin Nail :S Ben Hep Karıştırıyorum Yaw İkinizi :)
Olsun Abi Bizde Zaten Bu İşlerle Aylak Kaldıgımız Zamanlarda Böyle Kış Aylarında Filan Ugrasıyoruz Zaten :)
Bilgisayarcılardan Biri Olarak Bende 'Maalesef Olmaz' Deyim Sana Nail ;)
Sen Antenle Modemdeki Baglantıyı Ne Kadar Uzak Mesafeye Götürürsen Götür O Baglantıyı Kullanıcak Olan Alıcı ' nın Çekim Mesafesinin İçinde Olması Lazım Modemin...
Sen Modeme Su IP ' ye Sahip Sayfayı Görüntüleycem Diye İstek Gönderirsin Modem De Sana Baglantıyı Gönderir...
Sen Burda Sadece Modemdeki Baglantı Mesafesini Uzatıyorsun Ama Alıcıyı Düşünmüyorsun, Bu Şekilde Alıcı Modemi Görür Ama Baglanamaz, İstek Gönderemez... O Yüzden Olmaz Yani...
Olması İçin Telefon İçin de Anten Kullanman Lazım...

Arkadaşım ben şu an kullanıcılarıma kablosuz olarak 10 km interneti (2.4 Ghz ve 5 Ghz) taşıyıp kullandırıyorum hiç bir sıkıntı yok ...

arkadaşlar bu minübüslerde kullanılan sürgülü kapı motoru kasa kısmından monte olacak ve altta görülen dişli sürgüde ölçülüp gerekli mesafede kesilerek hidrolik kolunun dipten ucuna monte edilecek sonra buradan elinizin altına uzateceğınız iki yönlü düğmeylede hidrolik kollarını kumanda edebileceksiniz...