Mayıs 2008

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ynt: Mayıs 2008

selamlar gençler ben sıteye daha yenı abone oldum bende masseyın 6495 ve johhdeere var hangısını yapayım massey battı arkdaslar ya resmını yapmak bıle içimden gelmıoo..inslah duzelır gıttı 160bın ytl şimdi artık tarlaya bıle sokmak ıstemıorum bışey olcak dıee jonderyı kullanıoruz...

kenann link=topic=4006.msg43515#msg43515 date=1212520928' Alıntı:
selamlar gençler ben sıteye daha yenı abone oldum bende masseyın 6495 ve johhdeere var hangısını yapayım massey battı arkdaslar ya resmını yapmak bıle içimden gelmıoo..inslah duzelır gıttı 160bın ytl şimdi artık tarlaya bıle sokmak ıstemıorum bışey olcak dıee jonderyı kullanıoruz...
hayırdır massey e ne oldu kardeş...

Sayın Kenann arkadaşım, massey firmasına birşey olduğu yok. sadece dispiritör firma sahiplerinden 2 kardeş aralarında problem olduğunu biliyoruz 1 senedir. halk arasında laf dolaşıyor ayrılcaklar veya anlaşacaklar diye.yoksa başka bir firma devir alır bu işi,bu kadar basit. servis olmasa bile massey ustası güzel Türkiyem ' de çok,ne cevherler var gerekirse yeniden imal ederler. sen kaffffana takma, çalışmaya devam. tanışma bölümünde kenidinide tanıtırsan seviniriz trakkulüp ' cek.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...