Masseyde delikli pedal ve ara şanzıman

Arkadaşlar ikinci bi traktör almaya ve bunun da massey 148 olmasına karar verdik t480 alacaktık ama iyi duyumlar almadık malesef neyse benim bulduğum bi tane var ve 76 model ara şanzımanlı ve delikli pedal diyor galeride 16 bin istiyor sizce bu fiyata bu traktör alınır mı bide ara şanzıman ve delikli pedal ın ne artısı veya eksisi var

Arkadaşlar ikinci bi traktör almaya ve bunun da massey 148 olmasına karar verdik t480 alacaktık ama iyi duyumlar almadık malesef neyse benim bulduğum bi tane var ve 76 model ara şanzımanlı ve delikli pedal diyor galeride 16 bin istiyor sizce bu fiyata bu traktör alınır mı bide ara şanzıman ve delikli pedal ın ne artısı veya eksisi var

Ara şanzımanın avantajı traktör uzun olduğu için çekişe faydası var ekipmanda önü biraz daha sağlam yere basar. Dezavantajı arkada yeterli ağırlık yoksa çabuk patinaja düşer. Delikli pedal mevzusunu çok duyuyorum bilmiyorum, memlekete gidince özellikle soracam onu. Fiyat 15 iyi malum küçük traktörler büyüklerden pahalı oluyor

Özelliğini bilmem ama bizde eskiden varmış benim aklım ermiyor . Babam diyoki 240 lıktan çok üstün bir traktör diyo. Yakıt olsun çekiş olsun.