Massey Ferguson 5445 mi John Deere 5105 M 'mi ? ( yardımm )

İyi günler arkadaşlar Traktörümü değiştirmeyi düşünüyorum önceden new holland td90d kullanıyordum artık yetmiyor, Bugün iki traktöre de pazarlık gördük benim td90d yi 75 e sayıyorlar ikisininde üste 75 vericem. 5105 M 2016 model 0 , diğeri 2. el 344 saatte dyna-4 common rail var çok temiz 2014 model otomatik full versiyonu. Sizce hangisini almalıyım ? Kullanan arkadaslar yakıtı hangisinin iyi ? Yardım bekliyorum forumda yeniyim...

Massey Ferguson derim her bakimdan ustun bence jhon deereden.sahsim adina 5410 bile olsa alirim 5105 yerine..105 yazmayla 105 hp olunmuyo....yinede karar senin tabi abi hayirlisi..

Bildiğim kadarıyla ikiside euro3 motora sahip eğer öyleyse bu saatten sonra 100 hp nin üzerinde olupta euro4 emisyon standartlarini karşılamayan ve 150.000 TL den fazla bir fiyatı olan bir traktör almak geleceğe yatırım ol...maz.

5105M John Deere nin 5li serilerde en çok satılan modeli. İki modelinde üstün özellikleri var mf şanzumanda, jd motorda daha üstün. 5105m in 5445ten daha az yakacağını düşünüyorum genede kullananlar daha iyi cevap verebilirler.5400 serisinin jdde direkt karşılığı bir seri yok şuan. Örnek olarak 6m serisi ile 6mc/rc karşılaştırsak sonucu herkes biliyor. Ona göre yorum yapın seri olarak m serisi muhakkak daha aşağıda.bunu bildikleri halde fanatik cevaplar veriyorlar vermişler.

Son düzenleme: