Massey Ferguson 5430 Yakıt Pompası Ayarı Özen Dizel Eskişehir

Boll bolll duman, çok yatık, boşta bile boğulması!!
Aynı sorunu ben de yasiyorum usta 2013 model Ls plus 70 var bizde de boğulma sorunu asiri cok anlam veremiyorum bos romorkta ufak bayirda 4 den 2 ye kadar dusuyorum özen dizele goturmeyi dusunuyordum ben de pompayi ayarlatmak icin sen kendi ls ni ayarlattin galiba anladigim kadariyla da faydasini goremedin degil mi ??

Aynı sorunu ben de yasiyorum usta 2013 model Ls plus 70 var bizde de boğulma sorunu asiri cok anlam veremiyorum bos romorkta ufak bayirda 4 den 2 ye kadar dusuyorum özen dizele goturmeyi dusunuyordum ben de pompayi ayarlatmak icin sen kendi ls ni ayarlattin galiba anladigim kadariyla da faydasini goremedin degil mi ??
Evet kendi ls mi ayarlattım, 3 sefer özen dizele,
Şimdi adamlara tam bişey diyemiyorum, 70 56 ve 265 i de ben burda ayptırdım, onlar canavar gibi oldu, gel gelelim ls asla düzen tutmuyo, Eskişehir merkeze 150 km uzakta traktör, orası uzak burda olsa ayarlsrız rahatca dedi, [emoji23] tuttum cekiciye yükledim getirdim, yine bi çözüm yok, pompadan değil dediler, orada tekke var jd servisi, orda komple motoru bastan sona kontrol ettik yinede hersey olması gerektiği gibi, sıkıntı pompa veya enjektörlerde ( kontrol dediğim 20 gün süren bi olay her yer elden geçti)[emoji23]

Şimdi adamlara tam bişey diyemiyorum, 70 56 ve 265 i de ben burda ayptırdım, onlar canavar gibi oldu, gel gelelim ls asla düzen tutmuyo, Eskişehir merkeze 150 km uzakta traktör, orası uzak burda olsa ayarlsrız rahatca dedi, [emoji23] tuttum cekiciye yükledim getirdim, yine bi çözüm yok, pompadan değil dediler, orada tekke var jd servisi, orda komple motoru bastan sona kontrol ettik yinede hersey olması gerektiği gibi, sıkıntı pompa veya enjektörlerde ( kontrol dediğim 20 gün süren bi olay her yer elden geçti)[emoji23]
Kanka sana diyom al bir 54 serisi arkana 10 yıl bakma ls çok para verdirmeye başladı biraz 70 56 yaptırdın benim haberim olmadi hiç kanka neden çekiş fazla dedim bindiğimde sebep farklı bisey mi[emoji106] çözüm sana yeni traktör almakta kanka[emoji4][emoji4]

• Beğen
Tepkiler: ilkertetik
Senin sorun lda nın mandalı takılı kalıyor ondan yapar.
Pompacıya söyle pompanın üst kapağını söksün orda takılı kalan çalışmayan bi parça var onu pompa açıkken ayarlasın
Kapağı kapatırkwnde o mandalın yerine oturduğundan emin olsun sorunun hallolur.
Benim perkins ede aynı durum olmuştu
Meğer küçük bi sorunmuş çözdüler

Case 75c ve 70 56 nın pompa ayarından sonra Geçen ay aldığımız Massey Ferguson 5430 u henüz tarla işlerine girmeden vakit kaybetmeden pompa ayarına götürdüm ve uygulama ilgili vlog kayda aldım İlk izlenim ses ve gaz yemesi gayet güzel Yol ve tarla performansını yakıtını işler başlayınca buradan paylaşmaya devam ederim

İyi seyirler Abone olmayı unutmayın...

Benim deutz 65 traktörüm var bunun pompasını ayarlayacak bi usta lazım 2 kere farklı ustalara gönderdim her seferinde daha kötü oldu
bildiğiniz deutz pompasından anlayan usta varsa yardımcı olursanız sevinirim
teşekkürler

Benim deutz 65 traktörüm var bunun pompasını ayarlayacak bi usta lazım 2 kere farklı ustalara gönderdim her seferinde daha kötü oldu
bildiğiniz deutz pompasından anlayan usta varsa yardımcı olursanız sevinirim
teşekkürler

Özen dizel ile iletişime geçerseniz söktürüp kargolarsınız ayardan sonra size yollarlar tekrar taktırırsınız orada