ls plus70mi yoksa erkunt nimet 70 mi?

Ynt: ls plus70mi yoksa erkunt nimet 70 mi?

su servis konusunda katiliyorum valla faceden tanistim bi arkds var r50 traktoru var motor conta yakmis sifir motor takmislar 5 kurusta vermemis hangi firma conta yakti diye motoru degisir diyodu bu konuda anadolu motor ve ls hakkini veriyo bnce tam

su servis konusunda katiliyorum valla faceden tanistim bi arkds var r50 traktoru var motor conta yakmis sifir motor takmislar 5 kurusta vermemis hangi firma conta yakti diye motoru degisir diyodu bu konuda anadolu motor ve ls hakkini veriyo bnce tam

eleştiriler çok güzel arkadaşlar aynen devam bız böyle yazarsak servis değil o bölge temsilcisi kapıya gelmeye mecbur kalır ama ozaman geç olurmu bılemem ben şahsen ıyı güçlü bir firmanın bolge temsılcılığını yapmak isterım yalnız servıten bağımsız servıs benım emrımde olmalı dırek fırma yonetıcısıne bağlı olarak emınım her kullanıcının kapısına gıderım çunku her kullanıcı yanında kullandığı markanın temsılcısını gormek ister emınım bu olan servıs olaylarından patronların haberı yoktur olsa muhakkak çozmeye ugraşırlar ama TURKIYEDE bu anlayış varken benın anlattıklarım hayal gıbı gorunuyor yabancılar bunun için kazanıyor

İsmail abi acaba firma temsilcileri -özellikle traktör firmaları- bu yazılanları okuyor mu? En azından kullanıcı görüşleri kendilerini düzeltme ve geliştirme adına geri bildirim olur onlara. Yapıcı eleştiri yapmak, her zaman kişinin kendini düzeltmesi adına büyük fayda sağlıyor. İnşallah yerli üreticilerimiz de burada yazılanları nazar-ı dikkate alırlar.

isyankar1985 link=topic=74758.msg936059#msg936059 date=1416086615' Alıntı:
İsmail abi acaba firma temsilcileri -özellikle traktör firmaları- bu yazılanları okuyor mu? En azından kullanıcı görüşleri kendilerini düzeltme ve geliştirme adına geri bildirim olur onlara. Yapıcı eleştiri yapmak, her zaman kişinin kendini düzeltmesi adına büyük fayda sağlıyor. İnşallah yerli üreticilerimiz de burada yazılanları nazar-ı dikkate alırlar.
inş.

firmaların trakkulup benzeri grupları takip etmeleri ve buralarda yazılan eleştirileri dikkate almaları kanaatimce ar-ge çalışmalarının bir ön hazırlığıdır.. ancak ülkemizde bu tarz bir ar-ge çalışması yapan veya yapacak anlayışta bir firmanın var olduğunu düşünmek bile bana çok uzak geliyor : ' (... yıllar önce bir amerikan otomobil firması ile ilgili okuduğum bir yazı vardı, kısaca bahsedeyim; bir amerikalı sıfır araba alır, ancak arabasında garip bir sorun vardır, sorun şu; akşamları çocuklarıyla beraber aracıyla yakın bir markete dondurma almaya giderler, çilekli dondurma alıp araca döndükleri zaman araba çalışır, ancak vanilyalı dondurma alıp aracın başına geldiklerinde araç çalışmaz :S ve bu sorunu firmaya bir mektupla bildirirler uyy-*s, firma mektubu kesinlikle çok ciddiye alır cidd*-*-* ve ilgili adrese fabrikadan mühendis gelir, mühendisle beraber yine dondurma almaya giderler, birgün çilekli dondurma ertesi gün vanilyalı dondurma alırlar, mühendis aynen mektupta yazıldığı gibi aracın çalışmadığını görür. mühendis durumu inceler ve çilekli dondurma ile vanilyalı dondurmanın marketin farklı noktalarında satıldığını çilekli dondurma alırken 1 dakika daha fazla zaman harcandığı vanilyalı dondurmada ise daha kısa sürede araca dönüldüğü ve motor aksamındaki kızdırma sistemi ile ilgili bir sıkıntıdan dolayı aracın çalışmadığını tespit edip sıkıntıyı giderir anlş-*s... şimdi ülkemiz şartlarında sadece traktör firmaları değil tüm sektörler kaç firma böyle bir mektubu ciddiye alır bils-*-... umarım bizleri görüp dikkate alacak büyüüük firmalarımız olur... ;)

Kendim massey kullanıcısıyım.Erkuntları da arştırdım hala da araştırıyorum ancak memnun kalan çok az kullanıcı var.Ayrıca servisiyle konuştum canını doyurdu diyor.Çok fazla arıza yaşandığını söylüyorlar.Son zamanlarda favori traktörüm Kubota oldu açıkcası

bende ls u50 var yeni aldım motor küçük geldi bana ama özelliklerine ve servisine diyecek yok motorunda arıza varmış 2011 model servis geldi motorunu deiştirdi traktörün ama satışı cok zayıf 2. elde hiç tutulmuyor servisler cok güzel özellikle aksaray servisi cok menmun oldum servisinden hiç para almadı motor deişti ama bana küçük geldi yaptığım işe teşke 60 yada 55 lik alsaydım diyorum ama sağlık olsun kullanıcam traktörü al alma o senin kararın ama 2. elde kimse almıyor 0 traktör alacaksın da alacaklar yani bunu söyleyeyim erkuntu hiç kullanmadım