LS 2009 Fruit-importer(Haritalara ürün ekleme programı)Resim+video

Ynt: LS 2009 Fruit-importer(Haritalara ürün ekleme programı)Resim+video

Yukarda paylaşmış olduğum resimli anlatımdaki program;haritanızda yüklü olmayan ürünlerin tanımlanmasını içerir.Ama 21 çeşit ürün seçenekli haritayı kullanıyorsanız zaten ürün eklemeye gerek yoktur bence.

elturco kardeş orjinal 4 ürün var ama 17 ürün yok silolar var ama ekmek istediğimde 4 ürün görünüyor ... birde 21 ürün seçenekli harita içinde bitkiler klasörünü nereye atıcam acaba bütün sorun ondamı diye düşünüyorum. tşk.........sağolun varolun....

arkadaşlar elimde class-v2800-t 28 mt lik biçer tablası var mısırı biçmedi buna mısırı nasıl tanıtabilirim yardım ederseniz duacınız olurum

babaapo link=topic=30806.msg265414#msg265414 date=1270077251' Alıntı:
elturco kardeş orjinal 4 ürün var ama 17 ürün yok silolar var ama ekmek istediğimde 4 ürün görünüyor ... birde 21 ürün seçenekli harita içinde bitkiler klasörünü nereye atıcam acaba bütün sorun ondamı diye düşünüyorum. tşk.........sağolun varolun....

İmporter programı ile oluşturduğunuz ürün otomatik olarak mods klasörüne kendi icon ve fiat değerini dosya olarak atar(rar ' halinde) siz onu rardan çıkarın klasör haline getirin ekimde ve kesimde ;eğer tabla yada biçere tanımlı ise görünür.

benim bi sorunum var.Bu importer programını kurdum.videodaki gibi herşeyi yaptım.İlk ürünü ekledim ve sorun yaşamadım.Ancak 2. ürünü eklerken;ACCESS VİOLATİON(erişim kuraldışılığ) yazısı geldi.Altta da diyor ki PRESS OK TO İGNORE AND RİSK DATA CORRUPTİON (yani veri riskini yoksay anlamına geliyo).bir de PRESS CANCEL KİLL TO PROGRAM dioyr.cancel dediğimde program kapanıyor. preess to ignore... dediğimde ise %66 da takılıyor .Bu sorun neyden kaynaklandı yardım ?

başkan bak oyunu sildim yükledim programıda sildim yükledim.2 tane ürün ekledikten sonra gene hata verdi . oyundaki mibzerlerde ürün var fakat; mibzer ürünü tanımıyor.Dün eklediğim ürünler mibzeri tanırken bugün tanımıyor ya nolur bana bi yardım et

biçer ve tablaya ürün tanıtımını kısacada olsa anlatabilirseniz çok memnun olurum. şimdideden teşekkürler......

arkadaşlar ben indirdiğim başka bir haritaya orjinal haritanın texture dısyasını ekledim ötekini sildim sorunum şu haritada havuç falan ekiliydi oyuna girdiğim zaman havuç,patates vs. gibi ürünlerin rengi beyaz çıkıyor yanına iyice yaklaşınca kırmızılaşıyo ben bu ürünleri pullukla sürüp kaldırmak istedim fakat olmadı bu sorunu nasıl halledebilirim mevcut olan havucu falan haritadan nasıl çıkartabilirim yardım edersenin sevinirim şimdiden teşekkürler

elturco link=topic=30806.msg261268#msg261268 date=1268474050' Alıntı:
Buradaki ürünleri ekleyebilirsin.net'de araştırmak lazım lsf türü dosyanın yapılışını ancak o zaman herşey eklenebilir.

v60vep.png

bu listenin içinden hangisi havuç?bir türlü bulamadım deliricem