Leyland 184 nasıl tek marşta çalıştırılır

Merhaba bizde leyland 184 var bunlar yarım dizel olduğu için kızdırmalı çalıştırıyoruz bazen çalışıyor bazen çalışmıyor dinomoyu yakacam diye korkuyorum bunun çözümü var mı?

Yarim dizel ne demek?
Etere alışkanlık yapar.
Kizdirma sistemi faal.
Akü iyi,marş ve dinamo bakimli olmali.
Kizdirma süresi önemli en az 20 saniye
Yarım dizel olan araçlar kızdırmalı çalışıyormuş onu biliyorum mesele ferguson 135 tam dizrl olduğu için tek marşta çalışır ayrıca leylandın her şeyi bakımlı yeni aldık motor yeni rektefeli aküde yeni

Bildiğim kadarıyla ayrı bir deposu oluyor ufak gaz veya benzin, marşı bastıktan sonra mazota geçiyor.
Öyle bişey yok hocam. Yarım dizel demek üstten yanma odalı demektir. Yine aynı şekilde mazotla çalışır benzin veya gaz yok. Kızdırma bujileri sağlamsa hava filtresine ilave bi kızdırma bujisi bağlatın güzel çalışır. Biz bi arkadaşın 154 leylanda yaptık çok faydası var

Öyle bişey yok hocam. Yarım dizel demek üstten yanma odalı demektir. Yine aynı şekilde mazotla çalışır benzin veya gaz yok. Kızdırma bujileri sağlamsa hava filtresine ilave bi kızdırma bujisi bağlatın güzel çalışır. Biz bi arkadaşın 154 leylanda yaptık çok faydası var
Hmm anladım. Eski fergusonlarda öyle bi sistem vardı yarım dizel onlara deniyor sanıyordum. Öyle olunca benim hatırladığım gazlı ferguson olmuş oluyor. Teşekkürler düzeltme için

• Beğen
Tepkiler: Aygün 10

Bu hava filtresine kızdırma bujisi pahalı biseymi