KUBOTA M8540 tarlada ...evde...henüz 9 saatte.....

Ynt: KUBOTA M8540 tarlada ...evde...henüz 9 saatte.....

Abi gözün aydın bi kan akıt artık:)))İyi günlerde kullan bol kazanç getirsin ödemesi senide üzmesin.Yakıttan korkma kesinlikle şuan da azdır.Biraz kullan daha da inecek o zaman yakıt konsuunda kapış istediğinle;)

alikinaci link=topic=47526.msg457833#msg457833 date=1319033737' Alıntı:
Abi gözün aydın bi kan akıt artık:)))İyi günlerde kullan bol kazanç getirsin ödemesi senide üzmesin.Yakıttan korkma kesinlikle şuan da azdır.Biraz kullan daha da inecek o zaman yakıt konsuunda kapış istediğinle;)
Aklımda en ufak soru işareti yok bincem gidecem zaten İstanbul a daha detayalı da öğrenirim makinamı yakıtı normal be hacı İnşallah dahada düşer sıkıntım yok çok şükür........kan konusuna gelince inşallah ...

mustafa hayırlı uğurlu 0lsun,bu saatten s0nrada bunu demek yakışır bize...zevkler ve renkler tartışılmaz....güle güle kullan keyfini çıkar...ben 48 yaşındayım ama elime fırçayı alır traktör yıkarım..çünkü zevk alırım...sende zevkini çıkar..tşkr

samsunbafra link=topic=47526.msg457845#msg457845 date=1319036028' Alıntı:
mustafa hayırlı uğurlu 0lsun,bu saatten s0nrada bunu demek yakışır bize...zevkler ve renkler tartışılmaz....güle güle kullan keyfini çıkar...ben 48 yaşındayım ama elime fırçayı alır traktör yıkarım..çünkü zevk alırım...sende zevkini çıkar..tşkr
abi teşekkür ederim sağolasın insan istediğini almalı yapmalı imkanlar dahilinde ....ben bu çekik gözlerini sevdiklerimden hep iyilik gördüm dolayısıyla kubotayı seçtim

Mustafacım, aşkına kavuşmuşsun. Kusura bakma ben kaçırmışım.
Allah hayırlı uğurlu etsin. Kaza bela vermesin. Kırkbinkere maşallah güzel duruyor. Umarım hedeflediğin herşeye ulaşırsın.
Allah yar ve yardımcın olsun. Allah nazarlardan saklasın.
Kelkit vadisine gelirken getirirsen bizim tarlalarıda sürersin artık. :)

n_cebeci link=topic=47526.msg458789#msg458789 date=1319217474' Alıntı:
Mustafacım, aşkına kavuşmuşsun. Kusura bakma ben kaçırmışım.
Allah hayırlı uğurlu etsin. Kaza bela vermesin. Kırkbinkere maşallah güzel duruyor. Umarım hedeflediğin herşeye ulaşırsın.
Allah yar ve yardımcın olsun. Allah nazarlardan saklasın.
Kelkit vadisine gelirken getirirsen bizim tarlalarıda sürersin artık. :)
abi bi me 5700 alıp dayıların tarlalarıda ekecem :) sağolasın daha iyisi senin olsun abi...

mustafagursacli link=topic=47526.msg457769#msg457769 date=1319018181' Alıntı:
zamanla sigaraya yeni başlayanlar tek tük içer ya bende fotoları videoları öyle koyacağım tiryakisi olacaksın en sonunda o td de kubota olacak olmadı kayın pederinin tümoyu yollarsın onun makinanında iki tekeri senin zaten....

95 yada 85 olmaz dayı 110lugu filan olursa belki kubo olur