Köyden yavru Kangallar(satocan58)

Dogancan, bak bunlar senin icin....Hangisinden yavru istiyosan listeye adini yazim..)))

Haziran basi dogumlular sanirim. Daha 5 aylik bile degiller ama gelisimleri gayet güzel. Ayrica irk özelliklerini fazlasiyla tasiyorlar. Gecen hafta sonu KIF(köpek irklari federasyonu) kayit icin geldi. Bu hafta sonuda Eskisehir de yine KIF in düzenledigi yarismaya katilacaklar. Biri kesin derece alacak, ama digeri arka ayaklarindan dolayi alamayabilir. Daha 6 haftalikken birader az kalsin üzerindne gececekmis, ölmedi ama bayaa kötüydü, sonradan toparlandi...

Ynt: Köyden yavru Kangallar(satocan58)

bunlar dahja enik mahmut, listede simdilik 5 6 tane trakkulup üyesi var. tabi bunun disinda federasyondaki arkadaslarda var.))) bakalim artik, hayirlisiyla büyüsünler enik alalim uygun gördügümüz sürülere göreve göndermeye calisacaz...

yavuz selim link=topic=47504.msg456674#msg456674 date=1318876282' Alıntı:
topram nerden buldu bunları yerini söyle çalıyım ben birini :D
valla gardas analari karalarda babalari davulalanda. bizim eski cobandan aldik getirdik. simdilik gayet güzel büyüyolar. ama seneye bunlara yakisacak 2 erkek bulmam lazim. varsa sizin oralarda haber et kucende oraya getirek. calmanada gerek kalmaz hem...))))

Bu da benim TOMAS , ama pantanın teki. Eve gelen yabancılara birşey dediği yok,gayet misafirperver. Köy içlerinde dolaşma huyu da var.Uyuma şekli de bir acaip. Bu seneye kadar bu şekilde uyuyan bir köpeğim de olmamıştı.... Sato gardaş, bunda hayır yok, ıh-*-s artık adam gibi bir köpek için beni de sıraya koyarsın artık. :)

güzel köpeklermiş satılmış abi birisi bizimkine baya benziyo :D

buda bizm daha doğrusu yan komşumuz olan halaoğlunun kendisi köye sadece haftasonları geliyo köpek bahçede yaşıyo :D genelde ben bakıyorum beni sever kerata :D
ffc.jpg

768 link=topic=47504.msg456728#msg456728 date=1318878578' Alıntı:

Bu da benim TOMAS , ama pantanın teki. Eve gelen yabancılara birşey dediği yok,gayet misafirperver. Köy içlerinde dolaşma huyu da var.Uyuma şekli de bir acaip. Bu seneye kadar bu şekilde uyuyan bir köpeğim de olmamıştı.... Sato gardaş, bunda hayır yok, ıh-*-s artık adam gibi bir köpek için beni de sıraya koyarsın artık. :)
Abi resimde bi acayip zaten.)))) hani resimden nedir nedegildir anlayamadim. Abi herköpek bekci köpegi olacak degilya, belki onun bransi davarcilikdir.)))) kim bilir, kurt bile yikabilir gitse...
Ağır Abi link=topic=47504.msg456734#msg456734 date=1318878948' Alıntı:
Sanırım liste başı benim :)
))) yok mihdar, sen teklifi kabul etmedigin icin geriye gittin, ilk sira dogancan in. adam hemseviyo hem köpek ve köpek irklari hakkinda bilgisi var. onuda alistiriyimda fuar fuar gezdigi gibi birazda it yarismasi gezsin...)))

768 link=topic=47504.msg456728#msg456728 date=1318878578' Alıntı:

;D ;D zuha-*-s bu şimdi uyuyormu yaw :D keyfine düşkün bişeymiş galiba :D

bizdede 2 tane fino var. kafasına bassan sesini çıkarmayacak. sırtlarını yere verip yattıklarında biraz ayağımla kaşıyorum onları bana kobralarını çıkarıyorlar

şarklılı18 link=topic=47504.msg456763#msg456763 date=1318879765' Alıntı:
dsc02242j.jpg
ahanda benimkide bu :D tipine aldanmayın çok sert bakışlıdır ama gayeten kancık gibi höt demeden kaçar kendisi :(
amma sert bakışlıymış ha tırstım ;D :D

satocan58 link=topic=47504.msg456754#msg456754 date=1318879503' Alıntı:
Abi resimde bi acayip zaten.)))) hani resimden nedir nedegildir anlayamadim. Abi herköpek bekci köpegi olacak degilya, belki onun bransi davarcilikdir.)))) kim bilir, kurt bile yikabilir gitse...))) yok mihdar, sen teklifi kabul etmedigin icin geriye gittin, ilk sira dogancan in. adam hemseviyo hem köpek ve köpek irklari hakkinda bilgisi var. onuda alistiriyimda fuar fuar gezdigi gibi birazda it yarismasi gezsin...)))

Var var, onunda bir branşı var. Onun branşı, süt tenekelerine operasyon düzenlemek.Bizimkilere birşey yaptığı yok ama geçenlerde komşular haber verdi,sizin köpeğin kafasında bir tabure var, çıkaramıyor diye. Benim çocuğu yolladım git bir bak diye, meğerse komşular süt tenekelerini kedi köpek falan içmesin diye taburelerle örtermişler. Bizim operasyoncu kafasını nasıl soktuysa, tabure kafasına sıkışıp kalmış. Çocuk tabureyi zor çıkarmış. bim-*s