KONYA TARIM FUARINA KATILACAKLAR!!!! İÇERİ GİRİN LÜTFEN!!!

Ynt: KONYA TARIM FUARINA KATILACAKLAR!!!! İÇERİ GİRİN LÜTFEN!!!

okul var la bide tam vizeler başlamadan önce fuar var bileydim ankaraya şimdi değilde 2 hafta sonra gelirdim fuar gününde burda olurdum ama hayırlısı bakam babamgil fuara gidecekte bnde kastamonudan kaçabilirsem ordayım

doganbey1 link=topic=40283.msg354258#msg354258 date=1299528643' Alıntı:
:D benimde vizelerin ortsına denk gelio :D kalp atacak aga atraksiyon lazım

aynı sorun bendede var işte bi yere kımıldayamıyom kastamonuda rehin kalıyoz :D haa bide şimdi kar yağıyo ılgaz nasıyki daha orayı çıkacam :D kardan bayan yapcazz zuha-*-s zuha-*-s

çok deyerli trakkulup arkadaşlarım fikriniz şahane ama bir şeyi unutunuz neden hergün reklamını yaptığımız traktör firmaları bizi karşılamıyor ve ilgilenmıyor mesela firmanın biri sponsor olabilır hem kendi reklamını yapmış olurlar hem bizi buluşturlar ne olurki bize bir ziyafet çekseler çokmu olur düşünün belki ben size bir şeyler yapabilirım şyt-*-sa

selam doğan bey selam trakkulup üyesi arkadaşlar ben mardin kızıltepeden katılıyorum demek istediyim türkiyede 32 traktör firması var bunların yarısı kadar tarım fuarlarına katılıyorlar bu firmalar bizden ve türkiyenın bütün çiftçisinden para kazanıyorlar birisi bize sponsorluk yapsa çokmu olur mesela diyarbakır tarım fuarınde ben trakkup,bun üyelerini diyarbakırda ağırlıyabilirim istersenız görüşelım türkiyede ilk ben yapmış olayım bu da traktör firmalarına örnek olsun yorumlarınızı ve cevaplarınızı beklerım

Osman Musaogullari link=topic=40283.msg354331#msg354331 date=1299531785' Alıntı:
Ben t-sørt konusunda sponsor olabilirim..

Eger site yønetimi baski ve logo islerine halledebilirse en aktif ilk 100 uyeye t-sørtler benden..
helal olsun be abi alk-*s alk-*s ilk sıraya beni yaz :D

Osman Musaogullari link=topic=40283.msg354331#msg354331 date=1299531785' Alıntı:
Ben t-sørt konusunda sponsor olabilirim..

Eger site yønetimi baski ve logo islerine halledebilirse en aktif ilk 100 uyeye t-sørtler benden..
Tabiki bu çok hoşumuza gider Osman bey. Logo olarak hemen size bir teklif sunacağım

doğn bey ben bayıyım ama bunu yanlız ben eyıl bütün traktör firmalırı için söylüyorum bende 5 tane bayilik var bentraktörcülere örnek olmak isterım elbet ama trakkülüp üyelerın artık türkiyede bir ağırlığı olmalı çünki türk çiftçisine büyük fikirler veriyor bazen bakıyorum öylesine deyerli arkadaşlarımız var bayinin ve ustanın bilmediyi şeyleri biliyorlar trakkulup artık firmalar arasında bili,nmeli ve tanınmalıdır diye düşünüyorum