KONYA 2012 TRAKKULÜP BULUŞMASI

Ynt: KONYA 2012 TRAKKULÜP BULUŞMASI

doganbey1 link=topic=53864.msg565647#msg565647 date=1332028337' Alıntı:
Benim sınavlarımdan dolayı bu buluşmaya katılamadım. Ama çok isterdim. Nasipse diğer buluşmalara inşallah :)
bidahaki buluşma nezaman aga ?
Ağır Abi link=topic=53864.msg565649#msg565649 date=1332028612' Alıntı:
Hoşbulduk fatih fenotu akdeniz bölgesine getirdik bize uzak ama arkadaşa aldık
hayırlı olsun abi sitede üye ise inşallah paylaşım yapar. olmadı sen bi şekilde ayarlarsın :)

doganbey1 link=topic=53864.msg565655#msg565655 date=1332029656' Alıntı:
:D Valla ayrı bi buluşma düzenlenirse olur. Ben trakya buluşması düzenlemek istiyorum ama :S
:D inşallah bende bursada hatta bizim evde isterim mangal filan deniz olur ama gelen olursa neden olmasın :)

Eyvallah agacım. Evet Diyarbakırlı ama şimdi ne tarafta oturuyorlar bilmiyorum. En son ofisteydiler. Babası da tarım il müdürlüğünde çalışıyor. Onu buldum mu Süleymanı bulmak kolay :)

doganbey1 link=topic=53864.msg565664#msg565664 date=1332034947' Alıntı:
Eyvallah agacım. Evet Diyarbakırlı ama şimdi ne tarafta oturuyorlar bilmiyorum. En son ofisteydiler. Babası da tarım il müdürlüğünde çalışıyor. Onu buldum mu Süleymanı bulmak kolay :)
babasinin adini soyadini bilyorsan soyle belki buluruz eyer tarim m. Calisiyorsa :)

Nihayet evdeyim.:) Uykusuz 52 saatin ardından, bir o kadar mutlu ve bir o kadar da yorgun. Fuar mı? tövbe desem yeridir.
Resimler için teşekkürler.
Kalemsiz, çakmaksız, şapkasız bir organizasyondu.:D

Hebun021 link=topic=53864.msg565666#msg565666 date=1332035690' Alıntı:
babasinin adini soyadini bilyorsan soyle belki buluruz eyer tarim m. Calisiyorsa :)
Yanlış hatırlamıyorsam Muhammeddi. Muhammed Uçar.

nailyetek link=topic=53864.msg565669#msg565669 date=1332036617' Alıntı:
Nihayet evdeyim.:) Uykusuz 52 saatin ardından, bir o kadar mutlu ve bir o kadar da yorgun. Fuar mı? tövbe desem yeridir.
Resimler için teşekkürler.
Kalemsiz, çakmaksız, şapkasız bir organizasyondu.:D
Tatlı yorgunluk onlar Nail abi. Neden kalmadınız Konyada?

ÇOK GÜZELDİ fuar ama çok kalabalıktan yürümekte güçlük çektik
ERTAÇ
NAİL ABİ
AĞIR ABİ
H MEHMET
AHMET KESİKBAŞ
ÇAĞRI
MEMORİ 43
ÖMER FARUK
CİHAN
diğer adını sayamadığım arkadaşlara katkılarından dolayı tşk

Fuar aslında hem çok güzel hem de kötüydü.Tabi ki sevdiğimiz abilerimiz dostlarımızla buluşmak gayet güzeldi.Öğlene kadar fuar acayip kalabalıktı,ondan dolayı hem birçok kez küçük gruplar halinde birbirimizi kaybettik hem de ağız tadıyla gezemedik :) Ama öğleden sonra biraz daha tenhalaştı,ondan dolayı daha iyi oldu.Bundan sonra fuar organizasyonunu hafta içine denk getirmek gerek yalnız :) Sparta tayfasından hacı abi ve mehmet hariç diğer arkadaşlarlı da tanışmış olduk,konyadan da ömer farukla tanışmış olduk,gelen giden görüştüğümüz herkese ben de teşekkür ederim güzel bir gün oldu :)

degrli site yönetiminden bir istirhamım olacak birinci günden itibaren fuara katılan üyelerimiz vardı fakat kimse kimseyi tanımadıgı için herkes kendi kendine gezidiler bakın oysaki trakkulüp üyelerimizin bir farklılıgı göz ardı edilir gibi degil tüm üyelerimize birer yaka kartı ne bileyim rozet vs vs üzerinde trakkulüp üyesidir yazısı veya amblem üye numarası ve ad soyat olmayabilir sitedeki nick adı ile belirlenebilir bu o kadar masraflı bir şey olacagını sanmam benim önerim bu siz gençlere dahafazla iş düşüyor bu önerimi dikkate alacagınızı umarım önümüzdeki fuarlarda bu trakkulüp üyesidir ablemlerle daha fazla dikkat çekeceginizi umut ederim nasıl olmalıki farklılıgınız ortaya çıkmalı

mstafa link=topic=53864.msg565925#msg565925 date=1332084359' Alıntı:
degrli site yönetiminden bir istirhamım olacak birinci günden itibaren fuara katılan üyelerimiz vardı fakat kimse kimseyi tanımadıgı için herkes kendi kendine gezidiler bakın oysaki trakkulüp üyelerimizin bir farklılıgı göz ardı edilir gibi degil tüm üyelerimize birer yaka kartı ne bileyim rozet vs vs üzerinde trakkulüp üyesidir yazısı veya amblem üye numarası ve ad soyat olmayabilir sitedeki nick adı ile belirlenebilir bu o kadar masraflı bir şey olacagını sanmam benim önerim bu siz gençlere dahafazla iş düşüyor bu önerimi dikkate alacagınızı umarım önümüzdeki fuarlarda bu trakkulüp üyesidir ablemlerle daha fazla dikkat çekeceginizi umut ederim nasıl olmalıki farklılıgınız ortaya çıkmalı
İstirham etme Mustafa Amca, bas fırçayı koy ağırlığını.:D Hatta; kapatırım likit akışını atabeye mahkum ederim sizi de.