Kleber ve özka lastik

18.01.2017
67
19
31
Kayseri

Selamlar, case jx 100 yeni traktörümüz üzerinde kleber radial lastik takılı geldi bayii micheln ile aynı kalitede olduğunu söyledi kullanan arkadaşlar yorumlayabilir mi ?

Palazoğlu tiger 8 romork ise özka 18 kat radial geniş taban teker ile geldi ? Bu ikisinden birini kullanmış arkadaşlar yorum lütfen

Selamlar, case jx 100 yeni traktörümüz üzerinde kleber radial lastik takılı geldi bayii micheln ile aynı kalitede olduğunu söyledi kullanan arkadaşlar yorumlayabilir mi ?

Palazoğlu tiger 8 romork ise özka 18 kat radial geniş taban teker ile geldi ? Bu ikisinden birini kullanmış arkadaşlar yorum lütfen

Pancar kooperatif'inden bu yil özka aldım piyasaya göre hem fiyatı uygun hemde kaliteli
Klebere gelince 3 aya yakın oldu kubota m9540 aldım üzerinde kleber geldi ayni şeyleri bayii bana söyledi şu ana kadar bi sıkıntı görmedim.

• Beğen
Tepkiler: adige

Kleber lastikle michelin aynı firmanın. güzel lastiktir

• Beğen
Tepkiler: adige

5 yıldır kullanıyoruz traktorun uzerındekıler keleber lastık bu gune kadar bır sıkıntı cıkarmadı güzel kalıtelı bır lastık muadıl saatlerdekı traktorlerın tekerler %35 ındı keleber daha sıfır gıbı duruyor karda buzda teker guzel tutunma saglıyor kötü bir yanı var yumusak bır lastık oldugu ıcın traktorde cok zıplamaya neden oluyor. keleber eskı koklu bır lastık uretıcısıdır suan mıchelen lastık bunyesınde.tavsıye edrım kalıtelı bır lastıktır tabı bolgenızın durumuna uyum saglarmı kesın bırsey dıyemeyız

20170301_175620.jpg buda özkanın sonu bu fotografa 5 6 ay olacak suan daha beter durumda

2012 jx 100 klebher de sadece tırnaklar kopmaya basladı
20171101_120115.jpg

• Beğen
Tepkiler: burakpeler

Ekli dosyayı görüntüle 22393 buda özkanın sonu bu fotografa 5 6 ay olacak suan daha beter durumda

2012 jx 100 klebher de sadece tırnaklar kopmaya basladı
Ekli dosyayı görüntüle 22392

özka alınacak son lastik alırken hesaplı ama lassa 7 sene gidecekse özka 3 gider
bizde 285 e almıştık 1 sezon sürüm yaptı lastıklerde parçalanmayan diş kalmadı birisi resmen 2 ye bölünmüştü forumda konu açmıştım resimlerir mevcut

özka alınacak son lastik alırken hesaplı ama lassa 7 sene gidecekse özka 3 gider
bizde 285 e almıştık 1 sezon sürüm yaptı lastıklerde parçalanmayan diş kalmadı birisi resmen 2 ye bölünmüştü forumda konu açmıştım resimlerir mevcut
Evet özka alinacak son lastik biz mecburiyetten aldik simdide tirnak kalmadi lastikte

Ben 70 56 ya lastik alırken lassa ve bkt vardı. Tercihimi lassadan yana kullandım. Radial lastik hiç kullanmadığımdan yorum yapamayacağım. Soğuk radial kaplama yaptıranlar var köyde çok memnunlar. 18 4 15 30 lastik kaplama 1700 fiyat veriyorlar. Eski lastikler iyi ise alıyorlar. Bayilerdeki tüm traktörlere kaplama lastik takmaya başladılar 2. Elciler.

Michlen'i tek geçerim lastik markası olarak.eyerki lastiği takılan traktörü kullanacaksan macera arama derim.