Kışlık buğday, Kışlık arpa, Tritikale için Ot İlacı (Stomp Extra)

10.11.2013
1,731
1,868
Ben mısır ve soya ekip slaj yapıyorum ikisine birden atabileceğim bir ot ilacı ararken BASF'nin "Stomp Extra" ilacını buldum firma ile görüştüm uygundur dediler.
Buraya kadar herşey normal, nasıl atılır edilir diye bir araştırma yapayım dedim videolar falan var youtube da onlara bakarken videoda buğday üzerinden anlatım yapıldığını farkettim ilacın başka ülkelerdeki ruhsatlarına bakayım dedim. Birde baktım ki diger ülkelerde bu ürün "Stomp Aqua" olarak geçiyor. Ve kullanıldığı ürün yelpazesi çok geniş.
Sizde bir bakıp yorumlayabilir misiniz ilacı?
Daha önce kullana oldu mu hiç?
Altı kırmızı kalem ile çizilen bölümde "Kışlık buğday, Makarnalık buğday, Kışlık arpa, Kışlık çavdar ve Tritikale" yazıyor.
stomp%20aqua1.jpg
sketch-1588879683863.jpg
stomp%20extra1.jpg
stomp%20extra2.jpg
stomp%20extra3.jpg

Resimler ve ekler

• stomp%20extra2.jpg
    stomp%20extra2.jpg
    81.4 KB · Görüntüleme: 48
  • sketch-1588879683863.jpg
    sketch-1588879683863.jpg
    137.7 KB · Görüntüleme: 52
  • Beğen
Tepkiler: Buğday22
Konu takip, ben de çok merak ettim cidden özellikle karaçime karşı faydalıysa farklı ilaçlar denememizin vakti geldi Kelt attığım tarlada yine karaçim çıkıyor Axial atıyorum öldürmüyor iyice bağışıklık kazandılar.

Konu takip, ben de çok merak ettim cidden özellikle karaçime karşı faydalıysa farklı ilaçlar denememizin vakti geldi Kelt attığım tarlada yine karaçim çıkıyor Axial atıyorum öldürmüyor iyice bağışıklık kazandılar.
Eğer yabani otta bağışıklık varsa artik tarlaya ekilen ürünü değiştirmek gerek
Hiç dar yaprak ilaç kullanmam
Doğru munavebe uygulanirsa hem yabani ot hem hastalık yonunden faydali
Konu başındaki ilacı hiç kullanmadim fikrim yok , değişik etkili görünüyor ilaç
Biz geniş yaprak corvet kullandik bu yıl

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: ziyaretci70