KIRMALIK ZEYTIN den bir kac kare

Ynt: KIRMALIK ZEYTIN den bir kac kare

koparanlı 80.4 servet link=topic=68148.msg775425#msg775425 date=1379365582' Alıntı:
Zeytini yerdikte abi tümosanı sen kullanırdın malum bu yaşta fıtık olmuyalım ;D ;DSaolasın kardeş eyvallah yakın olsan atlar gelirdim ama malum yol uzun :D Bakalım buluruz biyerlerden de buldugumuza degermi orasını bilmiyorum :D
;D ;D ;D yok yaa fıtık olmazdınız sadece belınız kırılırdi o kadar ;D ;D zuha-*-s

YAVUZ_13 link=topic=68148.msg775426#msg775426 date=1379365704' Alıntı:
maşallahı var zeytinin çok temzi gözüküyor fotolarda
yeşil kırma zeytin anlatılmaz yaşanır herkese tavsiye ederim
ilaçsız hormonsuz ved uzun süre muhafaza etmek için koruma kimyasalları kullanılmamış olanını herkesin yemesini tavsiye ederim zeytini toplayıp hemen kıracaksın 20gün sonra sofrada hazır olur kışı falan beklemeyeceksin veya baharı yoksa kimyasal kullanılmadan kırılmış yeşil zeytin okadar dayanmıyor bozuluyor
biizim zeytinler busene sizlere ömür
çiçeklenme ve tutum çok güzel oldu fakat birkaç defa dolu yagdı ve çogu döküldü agaçta kalanlarda çok lekeli ancak yaglık olur tabi hasat zamanına kadar onlarda dökülmezse
Aslında abi dogruyu solemek gerekırse bunları bız ev ıcın topladık fazla onem gostermedık yanı secmedık sattııklarımızı secıyoruz yanı sattıklarımız daha kalıtelı ve iri biz kımyasal kullanmayız işimiz olmaz anlş-*s

koparanlı 80.4 servet link=topic=68148.msg775425#msg775425 date=1379365582' Alıntı:
Zeytini yerdikte abi tümosanı sen kullanırdın malum bu yaşta fıtık olmuyalım ;D ;DSaolasın kardeş eyvallah yakın olsan atlar gelirdim ama malum yol uzun :D Bakalım buluruz biyerlerden de buldugumuza degermi orasını bilmiyorum :D

niye fıtık olakki ;D ;D
yoksa tümosaaaannnnnn noo-*-s noo-*-s noo-*-s anladım neyse söylemiyek şimdi tamam ben kullanırdım :D :D

şerefli1 link=topic=68148.msg775432#msg775432 date=1379366344' Alıntı:
niye fıtık olakki ;D ;D
yoksa tümosaaaannnnnn noo-*-s noo-*-s noo-*-s anladım neyse söylemiyek şimdi tamam ben kullanırdım :D :D
;D ;D şaka be abi bahce tıpınde konfor arama zaten ama konforu normal nh nın bahce tıpı gıbı aynı işte

Bereketli olsun. Çok güzel görünüyor. Bunun tadını bilmeyen arkadaşları duyunca da çok şaşırdım. Daha biz başlamadık, kırmaya. Olmamış galiba. Gerçi bı yıl zeytinlerde de fazla yok.

ilhan16 link=topic=68148.msg778127#msg778127 date=1380113447' Alıntı:
Bereketli olsun. Çok güzel görünüyor. Bunun tadını bilmeyen arkadaşları duyunca da çok şaşırdım. Daha biz başlamadık, kırmaya. Olmamış galiba. Gerçi bı yıl zeytinlerde de fazla yok.
Eyvallah saolasın baslanır yaa kırmaya artık bızımkıler oldu suan tam zamanı hatta zeytın hem bıraz yaglandı tam kırmalık mevsimi zeytın bu sene bızde normal